Polski program „Klucz do serca” w Zoom TV

Czy możliwa jest całkowita metamorfoza mieszkania bez pieniędzy, a nawet obecności w domu? Nowy program rozrywkowy „Klucz do serca” kanału Zoom TV udowodni, że tak! Całość poprowadzi popularny aktor Daniel Wieleba, a w programie wystąpią m.in. znany polski stylista i krytyk mody Tomasz Jacyków, komik Grzegorz Halama, piosenkarka Iwona Węgrowska czy aktor Andrzej Młynarczyk. Premiera już w niedzielę, 2 lipca, o godzinie 11:30 w Zoom TV.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Zoom TV

W każdym z trzynastu odcinków programu „Klucz do serca” wytypowany przez najbliższych główny bohater otrzyma prezent w postaci… remontu jednego z pomieszczeń swojego mieszkania. Będzie to dla niego całkowitą niespodzianką, ponieważ podczas prac ekipy remontowej gospodarz będzie przebywał na krótkich wakacjach. Co zobaczy jak wróci do domu? Odpowiedź poznamy już wkrótce.

Cieszę się, że program taki jak „Klucz do serca” trafia na antenę Zoom TV. To obecnie bardzo lubiany przez widzów format, który pozwala im utożsamić się z głównym bohaterem. Jestem przekonana, że widzowie z przyjemnością będą go oglądali – mówi Ewa Michalska, Prezes Zarządu spółki Cable Television Networks & Partners, nadawcy Zoom TV.

Praca przy produkcji programu „Klucz do serca” jest dla mnie wielką przyjemnością. Zabawa kolorami czy fakturami sprawia mi ogromną frajdę, dlatego zawsze bardzo się cieszę, kiedy ruszamy z ekipą do nowego mieszkania. Każdy odcinek stawia przede mną nowe wyzwania i daje mnóstwo satysfakcji. W domu spędzamy najwięcej czasu i powinniśmy się w nim czuć dobrze, dlatego często jestem wzruszona widząc ludzi szczęśliwych z powodu metamorfozy swojego mieszkania – mówi Joanna Preisner, główna dekoratorka wnętrz w programie „Klucz do serca”, właścicielka hotelu Bacówka Radawa SPA.

Premierowe odcinki programu „Klucz do serca” będą emitowane w każdą niedzielę od 2 lipca do 23 września o godzinie 11:30.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *