Domówka z gwiazdą, budzenie na zamówienie i letnie przeboje w Radiu WAWA

7 lipca na antenie Radia WAWA rusza nowa zabawa antenowa „Gwiazda na wyłączność”, w której ekipa stacji zorganizuje w domach swoich słuchaczy minikoncert muzycznej gwiazdy. Ponadto w związku z wakacjami stacja wprowadziła pasmo „Morze Muzyki na wakacje”. Pojawił się także nowy konkurs w porannym programie pod hasłem „Dzika Ekipa budzi najlepiej”.

Radio WAWA kolejny raz postanowiło wyjść poza radiowy eter i spełnić marzenia swoich słuchaczy. W najnowszej akcji antenowej „Gwiazda na wyłączność” do wygrania jest wyjątkowy minikoncert, który ekipa stacji zorganizuje w prywatnych domach uczestników zabawy. Aby wziąć udział w konkursie, słuchacz musi wypełnić formularz zgłoszeniowy na www.radiowawa.pl (formularz dostępny już od 26 czerwca), wybrać ulubionego artystę, na którego koncercie najbardziej mu zależy, a następnie w kreatywny sposób uzasadnić swój wybór. Podczas kameralnej „domówki” zaśpiewają m.in. tacy artyści, jak: Czadoman, Etna, Basta, After Party.

W każdy piątek w porannym programie Radia WAWA „Dzika Ekipa” Agnieszka Chmielewska, Rafał „Wodzu” Wodziński i DeDektyw Inwektyw będą łączyli się na antenie ze zwycięzcą, oznajmiając mu, że to na jego „domówce” pojawi się muzyczna gwiazda. W wieczornej audycji Kuby Adamiaka „Słoneczne Non Stop Polo” będzie można usłyszeć relacje z odwiedzin w domu słuchaczy. Akcja potrwa do końca sierpnia.

To nie koniec wakacyjnych niespodzianek na antenie Radia WAWA. W porannym paśmie stacji pojawił się nowy konkurs „Dzika Ekipa budzi najlepiej”. Słuchacz ma za zadanie zgłosić pomysł, w jaki sposób chciałby, aby obudzili go prezenterzy „Dzikiej Ekipy”. Na zwycięzców czekają wyjątkowe budziki z wizerunkiem gospodarzy poranka.

Stacja wprowadziła także nowe pasmo „Morze Muzyki na wakacje”, które nadawane jest codziennie między godziną 9:00 a 19:00. Prowadzący: Monika Król, Piotr Jachim, Mateusz Kwiatkowski, Kuba Adamiak i Maciej Maciejewski zapraszają do spędzania czasu przy największych polskich przebojach i nowościach. W audycji dominuje energetyczna muzyka. Pojawiają się także informacje o ciekawych wydarzeniach i nadchodzących imprezach.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *