Polskie Radio 24 rozbudowuje publicystykę kulturalną

„Posłowie”, „Towarzystwo Niepokornych” i „Między nami kobietami” to tytuły nowych audycji, które od lipca pojawią się na antenie Polskiego Radia 24. Wśród prowadzących Anna Popek, Łukasz Orbitowski, Piotr Gociek i Paweł Nowacki.

Polskie Radio 24 rozbudowuje publicystykę kulturalną. W wieczornym paśmie nowej ramówki pojawią się audycje prowadzone przez znanych i lubianych publicystów oraz artystów Już we wtorek o godz. 22.00 rozpocznie się magazyn kulturalno-historyczny „Towarzystwo Niepokornych” prowadzony przez twórców największego polskiego festiwalu filmów historycznych „Niepokorni Niezłomni Wyklęci”: Arkadiusza Gołębiowskiego, Pawła Nowackiego i Jana Rumana. Gośćmi audycji będą niepokorni twórcy, historycy, zapomniani bohaterowie i świadkowie historii.

Z kolei w każdą środę od godz. 22.00 gorące nowości na rynku wydawniczym wraz z zaproszonymi gośćmi w audycji „Posłowie” omówią pisarze: Łukasz Orbitowski i Piotr Gociek. Również we środy o godz. 23.30 Anna Popek zaprosi słuchaczy Polskiego Radia 24 na audycję „Między nami kobietami” – cykl rozmów z interesującymi kobietami ze świata kultury, mediów i polityki.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *