UPC przeniosło Polsat Viasat History do pakietu Select

1 lipca 2019 r. abonenci UPC Polska posiadający pakiet Select zyskali dostęp do kanału tematycznego Polsat Viasat History. Dotychczas kanał był dostępny jedynie w pakiecie Max.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Viasat History w PROGRAMIE TV

Dzięki współpracy z jednym z największych niezależnych nadawców działających na rynku europejskim, abonenci UPC Polska zyskują dostęp w pakiecie Select do nowoczesnych treści programowych oferowanych w polskiej wersji językowej przez kanał Polsat Viasat History. Stacja stanowi uzupełnienie ambitnego portfolio Viasat World w Polsce. Oprócz kanału historycznego oferta nadawcy obejmuje programy Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat Nature i Epic Drama.

Dzięki długiej obecności na platformie UPC Polska i wzajemnemu zaufaniu systematycznie poszerzamy grono naszych widzów. Nie mamy też wątpliwości, że starannie wyselekcjonowane propozycje programowe oferowane przez nasze kanały tematyczne to adekwatna propozycja dla wymagającej, współczesnej publiczności – mówi Emma Jones, VP Commercial Affairs Viasat World.

Polsat Viasat History dzięki swym fascynującym filmom dokumentalnym i ich nowatorskiemu spojrzeniu na dawne czasy przywraca historię do życia. Świetnie przygotowane pod względem merytorycznym programy rzucają wyzwanie umysłom swoim inteligentnym i przenikliwym ujęciem przeszłości. Wizytówką stacji są najsłynniejsi i najbardziej charyzmatyczni historycy. Kanał koncentruje się na historii Europy, ujawniając sekrety dawnych czasów i to, jak wpłynęły na nasze życie.

Polsat Viasat History w ofercie UPC jest dostępny na dekoderach Horizon i Kaon na pozycji 315 oraz na dekoderze Mediabox na pozycji 390.

Źródło: Viasat World

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *