Polskie Radio wyróżnione w programie Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca

Polskie Radio zostało wyróżnione w programie „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca”. Gala wręczenia statuetek odbyła się 15 listopada w Centralnym Domu Technologii. Polskie Radio wyróżniono za szczególne zaangażowanie we wdrażaniu Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) w swojej firmie, wykorzystując PPK, jako element systemu benefitów pracowniczych, osiągając wysoką partycypację w programie.

Podczas gali wręczenia statuetek „Odpowiedzialnego i Przyjaznego Pracodawcy” spotkali się przedstawiciele polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych i naukowych.

Program „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca” został zainaugurowany w 2019 roku. Jego celem jest promowanie pozytywnych przykładów oraz inspiracja pracodawców do wspierania pracowników w gromadzeniu oszczędności w Pracowniczych Planach Kapitałowych. Dotychczas za wkład w budowanie finansowego zabezpieczenia pracowników takie wyróżnienie otrzymały 93 podmioty. Wśród laureatów znaleźli się członkowie zarówno polskich przedsiębiorstw i międzynarodowych korporacji, a także instytucji publicznych.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *