„Pomówmy o tym…” w Polskim Radiu 24

Od 18 marca na antenie Polskiego Radia 24 audycja „Pomówmy o tym…” będzie emitowana trzy razy w tygodniu, od poniedziałku do środy, tuż po godz. 22.00.

W „Pomówmy o tym…” Paweł Wojewódka prowadzi rozmowy z ciekawymi i znaczącymi postaciami polskiej polityki, kultury, nauki oraz mediów.

W radiu, czas po godz. 22.00 daje nam komfort spojrzenia na wszystko z dystansu, jednocześnie nie tracąc z pola widzenia wartościowych szczegółów, aby w spokojnej, merytorycznej rozmowie słuchacze mogli poznać opinię i poglądy gości. Takie właśnie będzie nasze nowe pasmo rozmów. To właśnie goście i tematy – mam nadzieję – będą mocną stroną tej audycji – zapowiada prowadzący audycję Paweł Wojewódka.

Paweł Wojewódka jest związany z Polskim Radiem od prawie 40 lat. – Jego doświadczenie daje gwarancję odpowiedniego horyzontu czasowego w spojrzeniu na tematy ważne dla nas jako społeczeństwa w ostatnim 35-leciu –zapewnia Grzegorz Frątczak, p.o. dyrektora Polskiego Radia 24.

Gościem „Pomówmy o tym…” 18 marca będzie prof. Magdalena Środa, z którą Paweł Wojewódka poruszy temat m. in. stereotypów płci. Z kolei we wtorek, 19 marca zaprasza na rozmowę o Polsce seniorów z prof. Pawłem Kubickim. W środę, 20 marca gościem audycji będzie Jan Dworak.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *