Ponad 1,8 mln widzów serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”

Wyniki trzeciej serii „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” są kolejnym potwierdzeniem spektakularnego sukcesu tej produkcji, która w krótkim czasie od debiutu jesienią ubiegłego roku stała się czwartym najlepiej oglądanym serialem codziennym, ustępując jedynie „Policjantkom i Policjantom”, „Na Wspólnej” i „Barwom szczęścia”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Czwórki

Średnia widownia tego sezonu „Sprawiedliwych…” przekroczyła już 1,8 mln osób, a udziały w rynku wyniosły 12%, co oznacza blisko dwukrotny wzrost w porównaniu do pierwszego sezonu serialu.

W ostatnich tygodniach emisji widownia serialu regularnie przekraczała 2 mln widzów, a rekordowy odcinek obejrzało ponad 2,2 mln widzów przy udziałach w rynku wynoszących 13,6%.

W paśmie emisji „Sprawiedliwych…” – od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 – Czwórka była trzecią najlepiej oglądaną stacją w Polsce i drugą na multipleksie.

Warto dodać, że finał tego sezonu – film telewizyjny „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny. Wszystko się może zdarzyć” wyemitowany w niedzielę, 3 grudnia o godz. 20:00 – był bezkonkurencyjny w swoim paśmie. Przeszło 2,1 mln widzów oraz udziały w rynku na poziomie 13,2% zapewniły Czwórce w porze jego emisji pierwszą pozycję w Polsce.

Producentem serialu jest ATM Grupa.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *