Ponad 2,6 mln widzów finału „O mnie się nie martw”

Finałowy odcinek pierwszej serii „O mnie się nie martw” na antenie Dwójki obejrzały ponad 2 miliony 643 tys. widzów (16,31% udziału w rynku). Był to najlepiej oglądany odcinek pierwszego sezonu.

Pierwszy sezon serialu „O mnie się nie martw”, emitowanego w piątkowe wieczory na antenie Dwójki, od pierwszych odcinków cieszył się dużym zainteresowaniem widzów. Średnia widownia pierwszej serii „O mnie się nie martw” w grupie 4+ uplasowała się na poziomie ponad 2 milionów 127 tys. widzów (13,64% udziałów w rynku). Ten wynik sprawił, że TVP planuje kontynuację, a zdjęcia rozpoczną się jeszcze w grudniu b.r. Kolejne odcinki „O mnie się nie martw” widzowie TVP2 HD będą mogli obejrzeć już wiosną 2015 roku.

Co czeka widzów w nowych, premierowych odcinkach? Marcin Kaszuba będzie przechodził rehabilitację po wypadku, ale to nie koniec jego kłopotów. Marcin Biczyński, niedoszły partner Igi, złoży na niego skargę w biurze rzecznika dyscyplinarnego, a w sieci pojawi się kompromitujący Marcina film. W życiu Kaszuby pojawi się także 16-letnia kuzynka, uciekinierka z domu.

Z Francji tymczasem powróci Aśka. Krzysiek tymczasowo wyprowadzi się od Igi, ona sama zaś postanowi iść na studia. Pozorny spokój w życiu Igi zakłóci pojawienie się ojca Helenki, pierwszego męża Igi, który niespodziewanie zacznie interesować się córką. Co wyniknie z tych zawirowań w życiu bohaterów „O mnie się nie martw” i jakie perypetie czekają ich w drugim sezonie?

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *