Ponad 5 mln widzów obejrzało „1000 razy M jak miłość – gala jubileuszowa” w TVP2/HD

Prawie 5,1 mln widzów TVP2/HD obejrzało wczorajszy koncert „1000 razy M jak miłość – gala jubileuszowa”. Była to najlepiej oglądana pozycja programowa dnia ze wszystkich stacji. Koncert z udziałem twórców i gwiazd jednego z najpopularniejszych polskich seriali odbył się w Teatrze Polskim w Warszawie 2 września o godzinie 20:40.

Koncert „1000 razy M jak miłość – gala jubileuszowa” zainteresował prawie 5,1 mln widzów w grupie 4+, dając TVP2/HD udziały w rynku na poziomie 33,55%. Oznacza to, że wieczorem spośród 100 osób oglądających telewizję aż 34 wybrały propozycję Dwójki. Wynik ten zapewnił pozycję niekwestionowanego lidera w paśmie w grupie 4+. Gala „M jak miłość” w grupie 16-49 przyciągnęła przed telewizory ponad 1,7 mln widzów, przy udziałach 25,5%.

Jubileuszowy koncert serialu „M jak miłość” odbył się w Teatrze Polskim w Warszawie. Wzięli w nim udział aktorzy serialu i jego twórcy oraz zaproszeni goście – gwiazdy popularnych seriali oraz programów Telewizji Polskiej.

Podczas transmitowanej na żywo gali aktorzy „M jak miłość” odebrali statuetki w pięciu kategoriach, m.in. dla najpiękniejszej pary młodej, za najbardziej spektakularną zdradę czy namiętny pocałunek. Koncert ubarwiły rozmowy z aktorami o przyszłości ich wątków w serialu oraz występy muzyczne gwiazd, m.in. Edyty Górniak, Marii Sadowskiej i Ani Dąbrowskiej. Kabaret Moralnego Niepokoju przygotował na tę okazję specjalne wydanie posiedzenia rządu dotyczące niesłabnącej popularności serialu „M jak miłość”.

Galę jubileuszową poprowadzili: Grażyna Torbicka i Kacper Kuszewski.

Źródło: Telewizja Polska/Nielsen Audience Measurement

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *