„Pora na przygodę!” w stylu Minecraft w Cartoon Network

Cartoon Network zabiera widzów do świata „Pory na przygodę!”, który tym razem inspirowany jest grą Minecraft. Specjalny odcinek „Diamenty i cytryny” będzie można zobaczyć na antenie stacji już w najbliższą sobotę 25 sierpnia o godz. 10:05.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

25 sierpnia kanał Cartoon Network zaprezentuje efekt owocnej współpracy z Mojang AB – szwedzkim producentem gier komputerowych dla Microsoft Studios. Partnerzy połączyli siły w realizacji wyjątkowej odsłony „Pory na przygodę!” – serialu uhonorowanego m.in. nagrodą Emmy. Specjalny odcinek „Diamenty i cytryny” przedstawia wizję Krainy Ooo zainspirowaną Minecraftem Markusa Perssona.

Entuzjaści gry komputerowej o otwartym świecie oraz fani serialu zobaczą, jak główni bohaterowie – nieroztropny chłopiec Finn i dobroduszny pies Jake – przemierzają odległe zakątki magicznego kontynentu. Przybrani bracia, którzy zawsze mogą na siebie liczyć, doświadczą po drodze niepowodzeń i będą razem cieszyć się z sukcesów. Wraz z przyjaciółmi spotkają barwnych tubylców i odnajdą niesamowite przedmioty. Przyjdzie im też stawia czoła poważnym zagrożeniom.

Specjalny, inspirowany Minecraftem odcinek „Pora na przygodę: Diamenty i cytryny” będzie można oglądać w Cartoon Network w sobotę 25 sierpnia o godz. 10:05.

Źródło: Turner Broadcasting System

One Comment on “„Pora na przygodę!” w stylu Minecraft w Cartoon Network”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *