Powstał nowy Dział Komunikacji Marketingowej w TIME S.A.

Od początku marca br. w strukturach TIME S.A. powstał Dział Komunikacji Marketingowej. Dyrektorem nowej struktury został Bartek Tyrawski. Odpowiada za koordynację działań promocyjnych: Radia VOX FM, Radia WAWA, Radia Eska ROCK i Radia Plus. Nowe obowiązki będzie łączył z dotychczasową funkcją dyrektora promocji Radia WAWA.

W skład grupy kierowanej przez Bartka Tyrawskiego wchodzą szefowie promocji poszczególnych brandów: Irma Tomaszewska (Radio VOX FM), Radek Nałęcz (Eska ROCK), Jerzy Jabraszko (Radio Plus). Zespół uzupełni Renata Nowak, pracująca w dziale promocji Radia WAWA.

Potrzeba powołania Działu Komunikacji Marketingowej wynika z możliwości wykreowania synergii w prowadzeniu działań marketingowych naszych sieci radiowych. Dotychczas zadania marketingowe były realizowane w układzie Program – Marketing danej sieci. Zależy nam na tym, aby na te relacje nałożyły się doświadczenia i kontakty większego zespołu. Powołanie Bartka Tyrawskiego na szefa tej struktury jest efektem pozytywnej oceny jego kompetencji i dotychczasowych doświadczeń – mówi Leszek Kozioł, Wiceprezes TIME S.A.

Bartek Tyrawski jest pracownikiem TIME S.A. od kwietnia 2008 roku. Od 2010 roku pełni obowiązki dyrektora promocji Radia WAWA. Do tej pory był odpowiedzialny za koordynację działań promocyjnych na poszczególnych rynkach oraz organizację m.in. takich eventów, jak: Śniadanie w Chmurach, XX i XXI Urodziny Radia WAWA.

Równolegle od 2010 roku Bartek Tyrawski pełni funkcję dyrektora produkcji w spółce Promotor United Entertainment. Co roku odpowiada za produkcję flagowej imprezy Radia ESKA – Eska Music Awards. Ponadto kierował produkcją następujących wydarzeń muzycznych: Hity na Czasie, Bydgoszcz Hit Festiwal, Letnia Scena Eski.

Źródło: Grupa Radiowa TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *