Premiera 15. sezonu „Z kamerą u Kardashianów” na kanale E!

W piętnastej odsłonie najpopularniejszego serialu E! zobaczymy, jak Kardashianowie radzą sobie w nowych, niespodziewanych sytuacjach. Najsłynniejsza rodzina celebrytów powraca w nowym sezonie z jeszcze większą dawką energii! Tematem przewodnim serii będzie baby boom – cały świat oczekuje przyjścia na świat pierwszych dzieci Khloe i Kylie oraz trzeciego dziecka Kim, które urodzi się dzięki surogatce. Między najstarszymi siostrami wzrasta napięcie, gdy Kim i Khloe kwestionują priorytety Kourtney, sprawiając, że zaczyna wątpić w lojalność rodziny. Kourtney i Kim udadzą się do Waszyngtonu, by zabrać głos w ważnych sprawach: Kourtney opowiada się za bezpieczniejszymi składami kosmetyków dopuszczonych do obrotu na terenie kraju, z kolei Kim wstawia się za Alice Marie Johnson, która została skazana na dożywocie za handel narkotykami. Widzowie zobaczą walkę Kim o wolność Alice, która ostatecznie doprowadzi do uwolnienia kobiety.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału E!

Kendall wciąż jest na fali. Podbija świat modellingu, czerpiąc radość z podróży i uwalniając swoje wewnętrzne dziecko szczególnie podczas wizyty we Francji. Kourtney i Scott muszą zaakceptować nową codzienność w trosce o swoje dzieci. Kim komentuje niektóre z kontrowersyjnych wypowiedzi Kanyego, które wypłynęły podczas jego przygotowań do wydania albumu. Rodzina pokaże też ducha walki w Celebrity Family Feud (Familiadzie), w którym udział jest wielkim marzeniem Kanyego. W programie dojdzie do starcia rodzin Kardashian-Jenner-West.

Mimo że drogi życiowe Kardashianów prowadzą w różnych kierunkach, często mają inne zdania na różne tematy, to głęboka więź, która ich łączy i wzajemne wsparcie nigdy nie słabną. Rodzina jest dla nich zawsze najważniejsza i to nie zmieni się również w najnowszym sezonie serialu, którego pierwszy odcinek widzowie zobaczą już w niedzielę 12 sierpnia o 21:00 tylko na kanale E!

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *