Radek Liszewski z zespołu Weekend wystąpi w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”

© Telewizja Puls, fot. Paweł Jakubek

Radek Liszewski, lider zespołu „Weekend” (hity: „Ona tańczy dla mnie”, „Za miłość mą”), wystąpi gościnnie w trzecim sezonie serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Premiera nowych odcinków od 27 sierpnia, tylko w TV Puls.

Radek Liszewski, gwiazda muzyki disco-polo, lider zespołu „Weekend”, zawitał do serialowego lombardu! Co będzie się działo w odcinku z udziałem Radka?

Sprawdź godziny emisji serialu „Lombard. Życie pod zastaw” w PROGRAMIE TV

Istotną rolę w odcinku serialu „Lombard. Życie pod zastaw” z moim udziałem odgrywa perkusja. Tak jak w życiu – miałem 10 lat, gdy dostałem od wujka ten instrument. Grałem jak opętany! A w wieku nastu lat założyłem wraz z kolegami pierwszą kapelę, występowaliśmy w Domu Kultury u nas w Sejnach. Perkusja kojarzy mi się ze wszystkim, co piękne, z początkiem muzyki w moim życiu. Cieszę się, że w „Lombardzie…” scenarzyści nawiązali do tego wątku – zdradza Radek Liszewski i dodaje: – Na planie serialu panowała bardzo fajna atmosfera, taka domowa, a jednocześnie profesjonalna. I nawet 30-stopniowy upał nie dał nam się we znaki!

„LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW” – SEZON 3

„Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Produkcję docenili widzowie, przyznając jej Telekamerę „Tele Tygodnia” 2018 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”. Bohaterami serialu są: właściciel lombardu Kazimierz, jego rodzina, pracownicy oraz klienci, których poszczególne historie będą stanowić wątki kolejnych odcinków. W roli głównej występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in. Henryk Gołębiewski, Michał Chorosiński, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska i inni. Do obsady trzeciego sezonu dołączyła Dorota Kamińska.

Obecnie trwają zdjęcia do trzeciego sezonu. Producentem wykonawczym jest Studio A.

W trzecim sezonie pojawi się wiele nowych wątków: nieoczekiwany zwrot w życiu Mariusza (Michał Chorosiński), perypetie Adka (Mateusz Murański), który zmierzy się z wielkim wyzwaniem, a także miłosne rozterki Marty i Lolka (Agata Szafrańska i Jerzy Górski). Nie zabraknie Andżeli (Dominika Skoczylas), która będzie starała ułożyć sobie życie po rozstaniu z Cezarym, w lombardzie nadal częstym gościem będzie Ziutek (Henryk Gołębiewski). Nad wszystkimi będzie czuwał niezastąpiony Kazimierz, grany przez Zbigniewa Buczkowskiego. Pojawią się również nowe postaci.

Radek Liszewski – z muzyką związany jest od 10. roku życia, kiedy zaczął pobierać lekcje gry na perkusji. Wtedy nauczyciel odkrył, że Radek również świetnie śpiewa. Z biegiem lat nabierał szlifu w obu kierunkach. Pierwszy zespół, który założył, cechował się ciężkim, rockowym brzmieniem. Dance’owym bitem Radka zaraził kolega i tak w 2000 roku powstał „Weekend”. W zespole Radek jest aranżerem, tekściarzem i kompozytorem, na co dzień spędza bardzo dużo czasu we własnym studio, pracując nad wizerunkiem muzycznym „Weekendu”. Zespół posiada również sekcję taneczną, którą tworzą Adam Łazowski oraz Bernard Mikulski. Najbardziej znane hity to: „Ona tańczy dla mnie”, „Za miłość mą”, „Playboy”, „To Karolina…”. Prywatnie Radek to szczęśliwy mąż i ojciec dwóch synów.

Sprawdź ofertę kanału TV Puls w PROGRAMIE TV

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *