Premiera 2. sezonu serialu „Przekręt” w AXN Black

W drugim sezonie serialu Przekręt gang Hilla przebywa w słonecznej Hiszpanii, jednak to, co zaczyna się jak zasłużone wakacje szybko zmienia się w pełną napięcia walkę o uratowanie fortuny i życia. O tym, w jakie kłopoty tym razem wpadną bohaterowie będzie można przekonać się 7 lutego o godz. 22:05 w AXN Black.

Sprawdź godziny emisji serialu „Przekręt” w PROGRAMIE TV

Przekręt to serial inspirowany popularnym filmem Guya Ritchiego z 2000 r. o tym samym tytule. Pierwszy sezon produkcji koncentrował się na grupie dwudziestokilkuletnich naciągaczy, którzy natrafiają na ciężarówkę pełną skradzionego złota. Po napadzie na nią zostają wplątani w szereg nieoczekiwanych zdarzeń i znajdują się w samym środku przestępczych porachunków. Albert, główny bohater serialu, marzy o wyjściu z cienia swojego ojca, znanego przestępcy, a napad na ciężarówkę wypełnioną złotem wydaje się do tego idealną okazją. W realizacji planu pomagają mu przyjaciele, Charlie i Billy.

W drugim sezonie serialu „Przekręt” gang Hilla przebywa w słonecznej Hiszpanii, jednak to, co zaczyna się jak zasłużone wakacje szybko zmienia się w pełną napięcia walkę o uratowanie fortuny i życia. Niedługo po przybyciu do nadmorskiego miasteczka San Toledo gangiem interesuje się miejscowy mafioso, który zmusza ekipę Hilla do pracy dla niego. Żeby przetrwać w nowym środowisku przestępcy muszą wykazać się nie lada umiejętnościami i sprytem. Gang Hilla musi przechytrzyć swoich wrogów, żeby przejąć władzę w mieście, ale jest za tyle zuchwały i szalony, że ma szansę na sukces!

Rupert Grint, znany na całym świecie jako Ron Weasley z serii filmów o Harrym Potterze, powraca w drugim sezonie jako szykowny Charlie Cavendish-Scott. Obok niego na ekranie pojawiają się Luke Pasqualino (Albert Hill), Lucien Laviscount (Billy Ayres), Dougray Scott (Vic Hill), Phoebe Dynevor (Lotti Mott) i Juliet Aubrey (Lily Hill). W nowym sezonie do obsady dołączyli hiszpańscy aktorzy Úrsula Corberó (znana z serialu „Dom z papieru”), Hovik Keuchkerian („Assassin’s Creed”, „Nocny recepcjonista”) i Tristan Ulloa („Kokainowe wybrzeże”).

Sprawdź ofertę kanału AXN Black w PROGRAMIE TV

Producentami serialu są Alex De Rakoff, który jest także scenarzystą i szefem produkcji, Aaron Ginsburg, William Green i Rupert Grint. Nad 2. Sezonem pracowali również nowi reżyserzy: Kevin Connolly („Ekipa”), Tom Dey („Miłość na zamówienie”, „Kowboj z Szanghaju”) i Luis Prieto („The Oath”, „Porwany”).

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *