Premiera 20. sezonu serialu „Kobra – oddział specjalny” na kanale 13 Ulica

16 lipca kanał 13 Ulica rozpoczyna emisję kultowego serialu kryminalnego „Kobra – oddział specjalny”, który od 22 lat niezmiennie przyciąga przed telewizory rzesze widzów. Początkowo niemiecka stacja odpowiedzialna za serial planowała realizację jedynie jednego sezonu, ale sukces Kobry i ustanowione rekordy oglądalności spowodowały, że nadawca zdecydował się na dalszą produkcję serialu. Po ponad dwudziestu latach emisji seria niezmiennie cieszy się popularnością, a przygody policjantów śledzą widzowie z ponad 30 krajów na świecie.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału 13 Ulica

„Kobra – oddział specjalny” opowiada o policjantach patrolujących autostradę, którzy zmagają się z przestępcami przemierzającymi niemieckie szosy. Głównym bohaterem produkcji jest Semir Gerkhan, którego od 1996 roku gra Erdogan Atalay. Komisarz wraz ze swoim partnerem codziennie biorą udział w trudnych sprawach kryminalnych i szaleńczych pościgach. W serialu nie zabraknie efektów specjalnych, szybkich samochodów i emocji. Każdy odcinek to inna historia i nowa zagadka kryminalna, ale w każdym widzowie mogą liczyć na nietuzinkowe zakończenie.

W pierwszych odcinkach 20 sezonu będziemy mogli przyjrzeć się sprawie morderstwa, w którym podejrzany to kierowca wyścigowy oraz być świadkami nieudanego zamachu na bohaterów, którego zleceniodawcą jest handlarz broni, a sprawcą może być jeden z nich. Po aresztowaniu podejrzany śledczy przedstawia im przerażającą propozycję – jego wolność za możliwość udaremnienia ataku terrorystycznego, w którym mogą zginąć setki ludzi. Czy bohaterowie powinni pójść na ugodę?

Premiera 20 sezonu serialu „Kobra – oddział specjalny” już 16 lipca o 18:00 na kanale 13 Ulica. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 18:00.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *