Miniseria „Polscy innowatorzy” na kanale National Geographic

Kanał National Geographic wraz z Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju po raz kolejny przygotował serię miniprogramów o Polakach, realizujących prekursorskie – nie tylko w skali kraju – projekty. W pięciu odcinkach serii dowiemy się, kto stoi za najbardziej niezwykłymi polskimi rozwiązaniami. Jak powstały? Komu mają służyć? Jak odbywało się poszukiwanie środków na realizację śmiałych marzeń i jak pomogły w tym Fundusze Europejskie? O swoich pomysłach – większych i mniejszych – oraz drodze do ich realizacji opowiedzą „Polscy innowatorzy”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału National Geographic

Pomysły na innowacyjne wynalazki rodzą się w różnych okolicznościach. Przede wszystkim wynikają z obserwacji otaczającego świata i wsłuchiwania się w potrzeby ludzi. Wrażliwość na innych połączona z wiedzą i umiejętnościami, owocują projektami tak śmiałymi jak bioniczne protezy kończyn czy symulatory starości. To takie właśnie innowacyjne rozwiązania są dziełem bohaterów 5-odcinkowej miniserii programów „Polscy innowatorzy”, która już wkrótce będzie miała swoją premierę na kanale National Geographic. Co jeszcze poza niezwykłymi i innowacyjnymi pomysłami łączy bohaterów nowego programu National Geographic? Wszyscy skorzystali z Funduszy Europejskich.

Polscy innowatorzy to projekt, który pojawia się na antenie kanału National Geographic już po raz kolejny. Często w naszych programach pokazujemy wielkie wizje Elona Muska, Stephena Hawkinga czy Alberta Einsteina, a przecież obok nas powstają równie śmiałe wizje i projekty. Dlaczego o nich nie mówić? Mam nadzieję, że historie naszych bohaterów zachęcą i ośmielą kolejnych Polaków-innowatorów do działania – Magdalena Strobel, dyrektor marketingu FOX Networks Group CE.

„Polscy innowatorzy” – premiera pierwszego odcinka miniserii w czwartek 5 lipca o godz. 17:55 na kanale National Geographic. Program powstał we współpracy z Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *