Dzień z serią „Ocean’s” na kanale TNT

Przystojni mężczyźni, piękne kobiety i przekręt, który ma im przynieść miliony dolarów – tak w skrócie można opisać kultową serię komediowo-kryminalnych filmów akcji „Ocean’s”. Już w najbliższą sobotę, 23 czerwca widzowie TNT będą mogli przypomnieć sobie wszystkie produkcje z Georgem Clooneyem, Bradem Pittem i Mattem Damonem w rolach głównych. Emisja filmów rozpoczyna się od godz. 11.15.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TNT

Seria „Ocean’s” od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W czerwcu 2018 roku do polskich kin trafi film „Ocean’s 8”, opowiadający o gangu kobiet planujących ryzykowny i niebezpieczny skok na biżuterię. Przy tej okazji warto przypomnieć sobie trylogię, która zachwyciła miliony widzów na początku lat dwutysięcznych.

„Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra” to pierwsza część przygód charyzmatycznego złodzieja i dżentelmena Danny’ego Oceana. Tuż po wyjściu z więzienia obmyśla on plan skoku na zasoby trzech największych kasyn w Las Vegas, ale dobrze wie, że sam nie da rady. Kompletuje zespół specjalistów z różnych dziedzin przestępczego półświatka i w najdrobniejszych szczegółach planuje całe przedsięwzięcie, w którym nie ma miejsca na najmniejszy błąd.

Akcja „Ocean’s Twelve: Dogrywki”, czyli drugiej części serii dzieje się kilka lat po napadzie na kasyna w Las Vegas. Ich właściciel Terry Benedict odnalazł członków bandy Ocean’a i postawił każdemu z nich ultimatum: w ciągu dwóch tygodni zwrócą mu skradzioną sumę wraz z odsetkami, albo zginą. Grupa ponownie łączy siły i planuje kolejny skok tym razem w Europie, dzięki któremu spłacą Benedicta. W tej części do obsady filmu składającej się głównie z hollywoodzkich amantów dołączają piękne Julia Roberts i Catherine Zeta-Jones.

Trylogię zamyka film „Ocean’s 13”. Reuben, przyjaciel Danny’ego i członek jego grupy zostaje bezwzględne oszukany i trafia do szpitala. Grupa postanawia ukarać stojącego za tym Willy’ego Banka, właściciela jednego z najbardziej luksusowego kasyn w Las Vegas. W dniu jego otwarcia planują skok, w wyniku którego Bank straci aż pół miliarda dolarów. Żeby plan mógł się udać grupa musi sprzymierzyć się z zaciekłym wrogiem – Terrym Benedictem. Czy uda im się połączyć siły i zrealizować swój cel?

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *