Cykl „Lato z horrorem” na CBS Action

W lipcu w ramach letniej ochłody kanał CBS Action zaprasza na cykl „Lato z horrorem”, w ramach którego widzowie będą mogli obejrzeć cztery mrożące krew w żyłach produkcje. Każdy fan grozy znajdzie tu coś dla siebie. W ramach cyklu pokazane zostaną między innymi: kontynuacja klasycznego slashera z lat 80-tych, „Halloween 2”, czy pełen mrocznych demonów film „Klątwa Talizmanu”. Na cykl „Lato z horrorem” kanał CBS Action zaprasza w lipcowe piątki o 23:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału CBS Action

„PĘKNIĘCIE” – PREMIERA
Samotna matka zostaje uprowadzona i poddana badaniom przez tajemniczą grupę. Wkrótce odkrywa, że jej oprawcy wierzą, że posiada genetyczną nieprawidłowość, która pozwoli wyzwolić w niej obcą naturę.
Emisja: piątek, 6 lipca, godzina 23:00

„KLĄTWA TALIZMANU” – PREMIERA
XII-wieczna Anglia. Przeklęte przymierze alchemii, czarnej magii i purytanizmu powołuje do życia rzeszę mściwych demonów, których zadaniem jest uśmiercenie wszystkich potępionych za niemoralne czyny.
Emisja: piątek, 13 lipca, godzina 23:00

„HALLOWEEN 2” – PREMIERA
Jamie Lee Curtis wciela się w postać siostry maniakalnego mordercy, Michaela Meyersa, jednego z najbardziej pamiętanych i przerażających bohaterów filmów grozy. Michael wychodzi na wolność po spędzeniu 15 lat w szpitalu dla obłąkanych, do którego trafił za okrutne morderstwa popełnione na mieszkańcach rodzinnego miasteczka w przeddzień Halloween. Tym razem, pozornie niezniszczalny, Meyers próbuje pozbawić życia swoją siostrę i tych, którzy ją ochraniają.
Emisja: piątek, 20 lipca, godzina 23:00

„ZDJĘCIA GINGER” – PREMIERA
Emily Perkins wciela się w role Brigitte, 15-latki, która staje przed przerażającym zadaniem. Ma uratować swoją siostrę, Ginger, (w tej roli grająca z niesamowitą pasją, Katharine Isabelle) przed atakującą jej ciało infekcją, która może zmienić ją w monstrum.
Emisja: piątek, 27 lipca, godzina 23:00

Źródło: CBS Action

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *