„Zgrana Piątka” w Boomerangu

23 czerwca w Boomerangu pojawi się nowy serial „Zgrana piątka”. Produkcja opowiada o zaskakujących przygodach czwórki mieszkańców stodoły oraz rozrywkowego obieżyświata, ptaka kakadu – MC Wporzo, któremu głosu użyczy Bartosz Obuchowicz.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

„Zgrana Piątka” to niemiecka produkcja, która opowiada o przygodach grupy zwierzaków z wiejskiej stodoły, na których drodze, niespodziewanie, staje egzotyczny obieżyświat, ptak kakadu – MC Wporzo. Nieoczekiwany gość będzie chętnie snuł opowieści o swoich niesamowitych podróżach. Do realizacji komediowego serialu została użyta specjalna metoda animowania, zwana morfowaniem, dzięki której pies Paco, króliki Kimi i Loona, osioł Jerzyk oraz rozrywkowy przybysz wydają się posiadać ludzką mimikę i synchronizację mowy. W polskiej wersji głównemu bohaterowi – MC Wporzo – głosu użyczy znany aktor filmowy i dubbingowy Bartosz Obuchowicz.

Bohaterowie serialu, w nadchodzących odcinkach, z pomocą umuzykalnionego ptaka kakadu, spróbują swoich sił we wspólnych produkcjach muzycznych. Kiedy indziej zajmą się organizacją imprezy urodzinowej dla jednego z członków ferajny, a jeszcze innym razem przyjdzie im poszukiwać złodzieja, który grasuje w ich gospodarstwie.

Premiera nowego serialu „Zgrana Piątka” już 23 czerwca na kanale Boomerang. Emisja w soboty i niedziele o godz. 12:40. Więcej o produkcji i jej bohaterach można dowiedzieć się, odwiedzając stronę internetową: http://zgranapiatka.boomerang-tv.pl/. Na widzów czekają tam krótkie filmiki, gry i łamigłówki z udziałem zwierzaków występujących w serialu.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *