Premiera 4. sezonu „Balthazara” na 13 Ulicy

Od tragicznych wydarzeń z finału trzeciego sezonu, które obróciły życie Balthazara o 180 stopni, minęło siedem miesięcy. Hélène Bach, jego partnerka, przyjaciółka i bratnia dusza, odeszła. Żona Balthazara, Maya, przebywa w areszcie w oczekiwaniu na process, a główny bohater – imprezując ostrzej niż kiedykolwiek wcześniej – zarywa kolejne noce, aby oderwać myśli od przeklętego dziecka dojrzewającego w łonie matki.

Sprawdź godziny emisji serialu „Balthazar” w PROGRAMIE TV

Wszystko przewraca się do góry nogami, gdy do akcji wkracza kapitan Camille Costes, aby pracować z Balthazarem w zastępstwie za Hélène. Szczera do bólu, dowcipna i żywiołowa Camille ma na pieńku z Balthazarem, odkąd siedem lat wstecz spędzili ze sobą upojną noc.

Camille, wulkan nieokiełznanej energii, dorzuca Balthazarowi do pieca, zmuszając go do skonfrontowania się z wewnętrznymi demonami. Czołowy francuski patolog sądowy jak zwykle nie ma lekko. Nie pomagają w tym ani sesje psychiatryczne, ani jego koleżanka z pracy, dr Olivia Vésinet, która obejmuje ster Instytutu Medycyny Sądowej po kilku zgłoszonych przypadkach nieprzestrzegania przez Balthazara protokołu. W dodatku bohatera wciąż prześladuje przebywająca w więzieniu Maya oraz jego własne dzieciństwo. Czy Balthazarowi uda się w końcu złapać cholerny oddech?

Sprawdź ofertę kanału 13 Ulica w PROGRAMIE TV

Premierowe odcinki 4. sezonu „Balthazara” w każdą środę o 22:00 na kanale 13 Ulica!

Źródło: NBCUniversal International Networks & Direct-to-Consumer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *