Premiera „Bitwy o dom” w TVN

Już w najbliższą niedzielę, 7 kwietnia, na antenie TVN premierowy odcinek programu „Bitwa o dom”. Osiem rodzin, trójka jurorów i tylko jedna nagroda. Komu uda się spełnić marzenie o zdobyciu własnego mieszkania?

W programie „Bitwa o dom”, w podwarszawskim Ożarowie, osiem rodzin projektuje, wyposaża i urządza mieszkania według własnych pomysłów. Widzowie mogą śledzić wszystkie etapy prac – od projektowania, przez zakupy, przebudowę, aż po ostateczne dekorowanie wnętrz. Od stanu deweloperskiego po „parapetówkę”. Wszystko w ramach określonego czasu i budżetu. Uczestnicy w swoich zmaganiach korzystają z pomocy profesjonalistów.

Przebieg prac ocenia trójka charyzmatycznych jurorów, czyli Małgorzata Rozenek, słynna Perfekcyjna Pani Domu, Natalia Nguyen, architekt znana z programu „Pan i Pani House” oraz artysta, projektant i konstruktor Tomasz Pągowski. Łączą rolę jurorów i prowadzących, oceniając, krytykując, ale też doradzając rodzinom biorącym udział w „Bitwie o dom”. Podczas finału na żywo to widzowie w głosowaniu sms- owym wybiorą zwycięską rodzinę, która dostanie klucze do mieszkania, czyli głównej nagrody w programie.

Szczęśliwą ósemkę wyłaniają jurorzy. Zadanie nie jest proste, bo do walki o mieszkanie stanęło ponad 3 tysiące osób. W pierwszym odcinku Małgorzata Rozenek, Natalia Nguyen i Tomasz Pągowski wyruszyli w Polskę, by poznać ludzi marzących o własnych czterech kątach i wybrać bohaterów „Bitwy o dom”.

Jurorzy, uzbrojeni w klucze do ośmiu mieszkań, przejechali tysiące kilometrów i spotkali osoby w różnych sytuacjach życiowych, z najróżniejszymi motywacjami, by zdobyć własne M.

Młoda rozwódka zaskoczyła ich swoją umiejętnością organizacji przestrzeni. Na dwunastu metrach kwadratowych zmieściła… kuchnię, sypialnię, jadalnię, salon i garderobę. Wzruszył ich dzielny samotny ojciec, wychowujący nastoletnią córkę, będąc dla niej nie tylko rodzicem, ale także najlepszym przyjacielem. Może to oni powinni dostać szansę na zdobycie własnego mieszkania?

Może powinna to być dwudziestolatka, która chce zabrać mamę i młodszego brata od ojca tyrana?

Pierwsze klucze trafiły do tymczasowych właścicieli, którzy będą projektować i dekorować mieszkania! Kogo wybrali jurorzy? Sprawdźcie 7 kwietnia o 10:55, na antenie TVN.

Jurorów będzie można poznać jeszcze przed premierą programu.

W niedzielę, 7 kwietnia, będą gośćmi „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiedzą o pierwszych wrażeniach z planu. Zaraz potem premierowy odcinek „Bitwy o dom”.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *