Premiera „Comedy Club” na Comedy Central Polska

Tomasz Jachimek, Rafał Rutkowski, Wiolka Walaszczyk, Michał Pałubski, Ola Petrus, Juliusz Sipika, Paulina Potocka – to tylko część komików, którzy pojawią się na scenie „Comedy Club”. Gospodarzem trzeciego sezonu programu będzie Michał Meyer.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Comedy Central

Najnowsze odcinki trzeciego sezonu „Comedy Club” widzowie zobaczą już od 1 kwietnia, od poniedziałku do czwartku o 22:00 na antenie Comedy Central Polska. Na scenie „Comedy Club” wystąpi plejada najlepszych polskich stand-uperów m.in.: Rafał Rutkowski, Tomasz Jachimek, Karol Modzelewski, Wiolka Walaszczyk, Jacek Stramik, Michał Pałubski, Ola Petrus, Mieszko Minkiewicz, Juliusz Sipika, Paulina Potocka, czy Cezary Ponteffski.

Program poprowadzi jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia, Michał Meyer. Swój komediowy talent i aktorską wszechstronność udowodnił wcielając się m. in. w Micka Jaggera czy Henryka Walezego w hitowym serialu Comedy Central „Drunk History – Pół litra historii”. Trzeci sezon „Comedy Club” realizowany był w lutym i w marcu w warszawskim Teatrze Sabat. Producentem wykonawczym programu jest Medion Art Studio.

Premiera: poniedziałek, 1 kwietnia, godz. 22:00.
Emisja: poniedziałek-czwartek, godz. 22:00.

Źródło: VIMN Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *