Koncert Marceliny w radiowej Czwórce

W czwartek 14 marca br. o godz. 18.00 w radiowej Czwórce wystąpi wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka – Marcelina. Koncert, który jest częścią trasy promującej najnowszy album artystki, będzie transmitowany w audycji „TOP- Trochę Optymizmu Popołudniem” Kuby Marcinowicza. Wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie można zdobyć, słuchając Czwórki.

Marcelina to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, jedna z najciekawszych reprezentantek alternatywnego popu w Polsce. Jej koncert w radiowej Czwórce to wyjątkowa okazja, by na żywo usłyszeć materiał z najnowszej płyty Koniec wakacji oraz hity z jej trzech poprzednich krążków. Typowa dla Marceliny forma piosenki i melodyjność utworów została wzbogacona elektronicznymi brzmieniami charakterystycznymi dla producenta płyty Kuby Karasia (The Dumplings). Przypomnijmy, że wokalistka występowała także z artystami, takimi jak Katarzyna Nosowska, Aga Zaryan, Ania Dąbrowska, Mika Urbaniak czy Urszula Dudziak. Koncertowała również na największych festiwalach w Polsce tj. na Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Coke Live, Off Camera czy Przystanek Woodstock.

Nowego materiału będzie można posłuchać na żywo podczas koncertu w radiowej Czwórce, który odbędzie się 14 marca br. o godz. 18.00 w audycji „TOP- Trochę Optymizmu Popołudniem” Kuby Marcinowicza.

Zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie można zdobyć słuchając Czwórki. Ilość miejsc ograniczona. Fanów Marceliny, którzy nie będą mogli na żywo uczestniczyć w koncercie, Czwórka zaprasza do słuchania transmisji koncertu 14 marca br. o godz. 18.00 na stronie www.czworka.online, w systemie cyfrowym DAB+ oraz poprzez aplikację Player Polskie Radio. Redakcja zaplanowała także streaming video na stronie internetowej oraz na fanpage’u Czwórki https://pl-pl.facebook.com/czworka/

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *