„Big Brother Polska” wraca na anteny TVN

Nadchodzi kolejna, 6. już edycja programu telewizyjnego Big Brother Polska! Dowiedz się, kiedy rozpocznie się emisja Big Brother reality show i czego można się po niej spodziewać!

Sprawdź godziny emisji programu „Big Brother” w PROGRAMIE TV

Emisją programu telewizyjnego Big Brother zajmie się stacja TVN 7 – to tam, codziennie o 20:00, będzie można zobaczyć podsumowanie dnia. W niedziele można liczyć na pełne emocji nominacje w pokoju zwierzeń. Tego samego dnia nastąpi też pożegnanie jednego z uczestników Big Brothera w czasie eliminacji. Od poniedziałku do czwartku o 23:00 będzie można śledzić nocne talk-show – wystąpią w nim ciekawi goście i transmitowany będzie obraz na żywo z Domu Wielkiego Brata. Podsumowanie tygodnia obejrzysz natomiast w stacji TVN w każdą niedzielę o 18:00. Prawdziwą innowacją okaże się jednak wprowadzenie streamu z Big Brothera w Player.pl – widzowie będą mogli śledzić poczynania swoich ulubieńców. Tam znajdziesz również archiwalne odcinki programu telewizyjnego Big Brother – nie musisz się martwić, jeśli któryś z nich przegapisz.

Sprawdź ofertę kanału TVN 7 w PROGRAMIE TV

Widzowie Big Brother reality show tradycyjnie będą mogli głosować na uczestników nominowanych przez pozostałych mieszkańców Domu Wielkiego Brata – głosy będzie można oddawać za pośrednictwem wiadomości SMS oraz online. To jednak nie koniec atrakcji dla telewidzów. Warto śledzić bowiem także oficjalną stronę Big Brothera, na której będą się pojawiały głosowania dotyczące zadań, które będą musieli wykonywać uczestnicy – zyskasz więc realny wpływ na losy programu. Nie przegap!

Źródło: bigbrother.tvn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *