Premiera „Domu Łotrów” na kanale E!

NBCUniversal International Networks & Direct-To-Consumer zapowiada polską premierę nowego programu reality show, Dom Łotrów. E! zbiera pod jednym dachem 10 cieszących się złą sławą łotrów znanych z popularnych serii reality show w nowym programie oryginalnym Dom Łotrów, którego prowadzącym będzie Joel McHale (Community, Starcie celebrytów). Serię otworzy emisja 75-minutowego odcinka specjalnego, którego premiera odbędzie się w niedzielę 12 listopada o 21:00 na kanale E!

Sprawdź godziny emisji audycji „Dom Łotrów” w PROGRAMIE TV

Tytułowi łotrzy pochodzą z najpopularniejszych amerykańskich serii reality TV. W nowym programie E! spotykają sie oni pod jednym dachem, aby rywalizować o nagrodę w wysokości 200 000 dolarów w serii wyzwań. Aby zdobyć tytuł Superłotra Ameryki („America’s Ultimate Supervillain”), łotrzy będą musieli przechytrzyć i zmanipulować siebie nawzajem. Co tydzień uczestnicy programu wezmą udział w starciach typu battle-royale, w trakcie których testowane będą ich fizyczne zdolności oraz odporność psychiczna i emocjonalna. W każdym odcinku jedynie zwycięzca nie podlega eliminacji, Co odcinek zwycięzca jest bezpieczny przed eliminacją, a najsłabszy z łotrów zostaje odesłany z kwitkiem. Dom Łotrów to bitwa stulecia, w trakcie której zawierane są sojusze, co do których lepiej stosować zasadę ograniczonego zaufania, bo każdy ze złoczyńców knuje, jak dostać się na szczyt łańcucha pokarmowego.

Sprawdź ofertę kanału E! w PROGRAMIE TV

Dom Łotrów zostało wyprodukowane przez studio Irwin Entertainment. Producentami wykonawczyni programu są John Irwin, Dave Kuba, Eli Frankel oraz Matt Odgers.

Źródło: NBCUniversal International Networks & Direct-to-Consumer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *