Premiera słuchowiska „EKO UFO” w Polskim Radiu Dzieciom

Teatr Polskiego Radia oraz Polskie Radio Dzieciom zapraszają na premierę słuchowiska „EKO UFO”. Pierwszą część będzie można usłyszeć już 17 października, o godzinie 13.30 na antenie Polskiego Radia Dzieciom. Słuchowisko powstało we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Słuchowisko „EKO UFO” to niezwykła kosmiczna przygoda przedstawiająca historię małej dziewczynki – Asi, która dzięki produktom ekologicznym uprawianym na Ziemi pomaga uratować kosmicie Astrusiowi jego planetę.

W słuchowisku w reżyserii Adama Wojtyszki udział wzięli: Sara Lityńska, Joanna Pach-Żbikowska, Magdalena Dębicka, Krzysztof Szczepaniak oraz Robert Kowalski. Kolejne części słuchowiska „EKO UFO” zostaną wyemitowane na antenie Polskiego Radia Dzieciom w listopadzie br.

Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom zapraszają także do wzięcia udziału konkursie plastycznym pt. „Stwórz Swoją Eko Planetę”. Uczestnicy będą mogli podzielić się wiedzą związaną z produkcją produktów ekologicznych. Aby wziąć udział w zabawie należy przesłać zdjęcie samodzielnie wykonanej pracy przedstawiającej wymyśloną planetę z ekologiczną żywnością i jej źródłami. Prace można wykonać w dowolnej technice i formacie. Zgłoszenia należy przesyłać na adres konkurs.dzieci@polskieradio.pl do 26 listopada br.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *