Premiera drugiego sezonu „Dorotki i jej przyjaciół z Krainy Oz” w Boomerangu


Pora na drugi sezon przygód rezolutnej bohaterki serialu „Dorotka i czarnoksiężnik z Krainy Oz”. Już w poniedziałek 8 października widzowie Boomeranga będą mogli zobaczyć, jak odważna dziewczynka wraz ze swoimi przyjaciółmi radzi sobie z chciwością czarnoksiężnika i groźbą powrotu potężnej wiedźmy.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

Boomerang zaprasza na premierę drugiego sezonu serialu „Dorotka i czarnoksiężnik z Krainy Oz”. Widzowie zobaczą kolejne, zdumiewające perypetie uroczej dziewczynki, która za sprawą trąby powietrznej trafiła z Kansas do świata pełnego magicznych stworzeń i niesamowitych zjawisk.

Nowe przygody bohaterów kreskówki przyniosą nieoczekiwane zwroty akcji. Czarnoksiężnik powróci do Oz, wciągnięty przez niewłaściwe tornado i spróbuje zrobić wszystko, by zdobyć prawdziwe moce. Postanowi wykorzystać zastane okoliczności i uwolnić uwięzionego w szklanej kuli ducha wiedźmy, by zrealizować swój przebiegły plan przejęcia władzy. Stanowi to poważne niebezpieczeństwo dla Krainy Oz i jej mieszkańców, których losy spoczywają teraz w rękach Dorotki, Blaszanego Drwala, Tchórzliwego Lwa, Stracha na Wróble oraz wiernego psa Toto.

Premiera drugiego sezonu serialu „Dorotka i czarnoksiężnik z Krainy Oz” już 8 października na antenie Boomeranga. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 14:25.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *