Premiera drugiego sezonu „Rezydentów” na kanale FOX

Zaledwie tydzień po finale pierwszego sezonu serialu Rezydenci na FOX, już w najbliższy wtorek 11 grudnia o godz. 21:05 odbędzie się premiera pierwszego odcinka 2. sezonu produkcji. W Stanach Zjednoczonych serial spotkał się z doskonałym przyjęciem, dzięki czemu produkcja nowego sezonu została wydłużona o 9 dodatkowych odcinków. Co czeka bohaterów w nowym sezonie?

Sprawdź godziny emisji serialu „Rezydenci” w PROGRAMIE TV

Pierwszy sezon Rezydentów spotkał się z niezwykle dobrym odbiorem. Widzowie przywiązali się do odważnego zespołu lekarskiego, co oznaczać mogło tylko jedno… kolejny sezon serialu! Perypetie personelu Chastain Park Memorial Hospital dostarczą widzom w najnowszym sezonie potężnej dawki emocji. Doktor Condrad Hawkins (Matt Czuchry), nieustannie walczący o dobro swoich pacjentów, odnowi romans z pielęgniarką Nic Nevins (Emily VanCamp) i oboje zmierzą się z nierozwiązanymi problemami z przeszłości. Ojciec Conrada, Marshall Winthrop (Glenn Morshower), przejmie stanowisko prezesa rady nadzorczej szpitala i wejdzie w bezpośredni konflikt z nowo mianowanym dyrektorem generalnym – dr. Randolphem Bellem (Bruce Greenwood). W międzyczasie dr Mina Okafor (Shaunette Renée Wilson) kontynuuje pracę ze swoim mentorem, dr. AJ Austinem (Malcolm-Jamal Warner), jednak niezwykłe umiejętności nowego chirurga ortopedycznego, dr Kitt Voss (Jane Levees), mogą przekierować karierę Miny na inną ścieżkę. Devon Pravesh (Manish Dayal), którego w poprzednim sezonie poznaliśmy jako młodego, idealistycznie nastawionego do pracy stażystę, w najnowszym sezonie sam poprowadzi nowych, młodych lekarzy i będzie musiał w tym wszystkim zachować ogromny spokój i wykazać się profesjonalizmem.

Drugi sezon Rezydentów od samego początku wciągnie widzów w wir wydarzeń. Poznamy nowych pacjentów i ich nietypowe problemy. Zobaczymy także jak odnajdą się w gąszczu procedur i biurokracji młodzi lekarze, gdy mała, chora na cukrzycę, dziewczynka ukradnie insulinę.

W pierwszym odcinku dochodzi do przerwy w dostawie energii elektrycznej, przez co personel musi leczyć chorych bez pomocy żadnej technologii. Bell nakazuje pracownikom zaprzestanie przyjmowania nowych pacjentów oraz przetransportowanie tych, którzy podłączeni są do urządzeń podtrzymujących życie do innych placówek. Jednakże gdy na izbę przyjęć przywiezione zostaje dziecko wymagające natychmiastowej pomocy, Conrad i Devon łamią nakaz Bella. Tymczasem Minie oraz Austinowi zostaje powierzone zadanie wykonania operacji serca u pewnego wcześniaka, mimo braku prądu. Siostra Nic stara się zorganizować personel i pacjentów.

Manish Dayal, odtwórca roli Pravesha w jednym z wywiadów opowiedział o tym, co czeka nas w drugim sezonie serialu Rezydenci:

„W dalszym ciągu będziemy podejmować znane kwestie takie jak rasizm, molestowanie czy biurokracja. Wprowadzimy także kilka nowych wątków. Drugi sezon jest ekscytujący, powiedziałbym nawet, że elektryzujący. Wiele będzie się działo w nowych odcinkach: teraz każdy doktor zaczyna odpowiadać sam za siebie. Zwłaszcza Devon, bo nie będzie już dłużej stażystą. Zaczyna brać sprawy w swoje ręce i staje się bardziej niezależny od starszych kolegów, a także odkrywa w czym chce się specjalizować. Jest też oczywiście wystawiany na różne poważne próby. No i poza tym – pojawią się nowe postacie. Mamy Jennę Dewan, która zagra Julian Lynn. To za jej sprawą do szpitala zostaną wprowadzone nowe technologie. Powiem tylko, że gdy po raz pierwszy ją pozna, będzie nią bardzo zaintrygowany!”

Sprawdź ofertę kanału FOX w PROGRAMIE TV

Co nowego wydarzy się w drugim sezonie Rezydentów? Czy młodzi lekarze poradzą sobie z krytycznymi sytuacjami które ich spotkają? Tego wszystkiego będzie można się dowiedzieć już we wtorek 11 grudnia o 21:05 na kanale FOX!

Źródło: FOX Network Groups

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *