Premiera filmu „Mistrz Krecio i królewskie zaproszenie” na antenie Boomeranga

Nieopodal królewskiej siedziby w Windsorze znajduje się drugie, równie wielkie królestwo – to ukryta pod ziemią kraina Kretów! Te przyjazne stworzonka posiadają Mistyczny Podręcznik Magii i czekają na moment, w którym będą mogły zaprowadzić wymarzone przymierze z ludźmi. Księga sama wyznacza wybrańca, który ma wypełnić jej wielką misję. Właśnie wybudziła się po długim śnie i wskaże tego, komu powierzy niezwykłe zadanie. Premiera filmu „Mistrz Krecio i królewskie zaproszenie” w listopadzie na antenie Boomeranga!

Sprawdź ofertę kanału Booomerang w PROGRAMIE TV

Mistrz Krecio na co dzień jest zwykłym kretem, który podkochuje się w swojej koleżance Monie Lisze. Pewnego dnia wybiera się do ogrodów pałacu Windsor, aby zerwać różę dla swojej ukochanej. Choć skrycie marzy, że kiedyś będzie mu dane wypełnić misję Mistycznego Podręcznika Magii, to nic do tej pory nie wskazywało na to, aby księga miała się wkrótce przebudzić.

Wbrew wszystkim znakom, tajemniczy podręcznik nagle powraca do życia, a Krecia Rada ma obowiązek powołać jej reprezentanta. W trakcie ceremonii zwierzątka wyłoniły Krecia na swojego wysłannika. Tym samym odważna postać spróbuje dotrzeć na przyjęcie u samej brytyjskiej Królowej, aby doprowadzić do wyczekiwanego przez wszystkich przymierza pomiędzy ludźmi a kretami!

Na bohatera czeka wiele niespodziewanych sytuacji, będzie musiał wykazać się sprytem i odwagą na niesamowitej wyprawie – reprezentuje całe krecie królestwo! Choć na jego barkach spoczywa ogromny ciężar, dzielny Krecio nie podda się i zrobi wszystko, by osiągnąć cel swojej misji!

Premiera filmu „Mistrz Krecio i królewskie zaproszenie” w sobotę 28 listopada o 8:00 na antenie Boomeranga. Dodatkowa emisja w ten sam dzień o 20:00 oraz w niedzielę 29 listopada o 7:00 i 13:00.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *