Premiera hiszpańskiego serialu „Fleeting Lies” w SkyShowtime

Nowy hiszpański serial oryginalny Fleeting Lies (Mentiras Pasajeras) zadebiutuje w SkyShowtime już 9 października. Tego dnia do serwisu zostanie dodany pierwszy odcinek, a kolejne będą udostępniane co poniedziałek. Serial liczy łącznie 8 odcinków.

Serial komediowy Fleeting Lies śledzi losy Lucíi, która wiodła idealne życie, mając pracę, dom i narzeczonego. Po zasłużonym awansie na stanowisko dyrektorki generalnej, Lucia nagle zostaje zwolniona i oskarżona o szpiegostwo. Kobieta podejmuje samotną misję odzyskania swojego życia i udowodnienia swojej niewinności, ukrywając prawdę przed najbliższymi. Gdy jedno kłamstwo prowadzi do drugiego, sprawy zaczynają się komplikować. Okazuje się jednak, że Lucía nie jest jedyną osobą, która oszukuje w tym ironicznym i współczesnym portrecie o pozorach i kłamstwach w dzisiejszym świecie.

W serialu występują María Botto, Pedro Casablanc, Estefanía de los Santos i María León, a także Elena Anaya, Pilar Castro, Hugo Silva, Quim Gutiérrez oraz Susi Sánchez.

Serial Fleeting Lies został wyprodukowany przez Paramount Television International Studios i El Deseo i jest pierwszym serialem El Deseo, którego producentami wykonawczymi są Esther García, Agustín i Pedro Almodóvar. Reżyserami Fleeting Lies są Félix Sabroso i Marta Font. Za dystrybucję odpowiada Paramount Global Content Distribution.

Źródło: SkyShowtime

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *