Premiera nowego serialu „Fungisy!” na Cartoon Network

W Fungisowie wszystko ma swój cel! Zamieszkują je radośni bohaterowie, którzy dbają o to, by każdy żył wygodnie i przyjemnie. To najbardziej pracowite stworzonka w całej galaktyce, bo dzięki wspólnemu wysiłkowi stworzyły wyjątkowe miejsce. Twórcą serialu jest Stephen P. Neary, wybitny amerykański artysta i animator, który sam użyczył swojego głosu jednej z postaci kreskówki. Premiera nowego serialu już 16 listopada na antenie Cartoon Network.

Sprawdź godziny emisji audycji „Fungisy!” w PROGRAMIE TV

Po świecie Fungisów oprowadza nas główny bohater, czyli mały Seth. Jest żądny przygód i nie ma dla niego większej przyjemności niż podróżowanie do bliskich i dalekich zakątków galaktyki. Nawet w szkole nie traci odkrywczego zapału. Pokazuje kolegom i koleżankom nieznane im wcześniej stworzonka – dzięki niemu mogą dowiedzieć się, że obce postaci spoza ich okolicy są bardzo fascynujące!

Jednak w tej nietuzinkowej krainie widzowie poznają nie tylko samego Setha. Spotkają też natchnionego artystę Pascala, który jest wrażliwy i nieco strachliwy, a bez jego sztuki w Fungisowie byłoby o wiele nudniej! W miasteczku każdy ma swoje zadanie, wszystkie zawody są równie potrzebne. Szkolna klasa maluchów także składa się z różnych osobowości, a ciekawskie dzieciaki znajdą rozwiązania nawet dla najbardziej nietypowych zagadek. Jedną z uczennic jest Mała Cytrynka – choć nieśmiała i niepewna siebie, ma mnóstwo świetnych pomysłów! Fungisom towarzyszy również Pam, odważna i mądra bohaterka.

W premierowych odcinkach serialu główny bohater po raz pierwszy zobaczy śnieg i będzie chciał schować go w domu, aby zawsze mieć biały puch przy sobie… Czy uda mu się rozwiązać problem topnienia? Postaci będą także musiały poradzić sobie z nagłym przybyciem ogromnych, tajemniczych Truflaków! Choć Fungisy w pierwszym odruchu chcą je przegonić, szybko zorientują się, że nawet najbardziej niezwykli przybysze mogą być świetnymi przyjaciółmi, a razem tworzą harmonijny świat, w którym wszystko się uzupełnia.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Premiera serialu animowanego „Fungisy!” w poniedziałek 16 listopada o 15:45. Emisja od poniedziałku do piątku o 15:45.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *