Premiera nowego serialu „Królewska Straż” na antenie Boomeranga

Wezwani z pięciu różnych królestw strażnicy kierują niezwykłymi pojazdami ratowniczymi, które w razie niebezpieczeństwa łączą się w gigantycznego robota – Alfa-Bota. Nie ma zadania, którego ta zgrana drużyna nie mogłaby wspólnie wykonać! Oglądaj pełne niespodzianek perypetie nowych bohaterów już od 1 września!

Sprawdź godziny emisji audycji „Królewska Straż” w PROGRAMIE TV

Królewska Straż to najszybsza i najsprawniejsza bohaterska ekipa ratownicza w Pięciu Królestwach! Prowadzona przez nieustraszonego wilka Lukę drużyna uwielbia poczuć dreszczyk emocji! Swoją siłę strażnicy czerpią z przyjaźni. W przypadku zagrożenia wspólnie tworzą ogromnego robota Alfa-Bota, który waży ponad 50 ton i może wznieść się wysoko w powietrze. Kiedy sytuacja staje się gorąca, zespół krzyczy „Królewska Straż, już czas!” i rusza na pomoc!

Serial zaczyna się po serii wypadków spowodowanych przez pogodę, która coraz bardziej zagraża bezpieczeństwu Pięciu Królestw. Grupa bohaterów musi nauczyć się współpracować, aby uratować swoje piękne i różnorodne krainy. W jednym z odcinków Królewska Straż musi ewakuować mieszkańców Wioski Czarnych Misiów, zanim wybuchnie ogromny wulkan. Pewnego dna wzywają ich sprawy w Zwierzopolis, w którym powstało głębokie i niebezpieczne dla mieszkańców zapadlisko. Zanim przyjaciele wymyślą, jak się z nim uporać, będą musieli wyciągnąć stamtąd Filipinę, Wierzbę i Lukę. Innym razem problemem stanie się zwaśniona społeczność niedźwiedzi i borsuków. Sen z powiek spędza także zapowiedź powodzi…

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Premiera nowego serialu „Królewska Straż” odbędzie się 1 września na antenie Boomeranga. Emisja codziennie o 18:00.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *