Premiera nowego sezonu „Z kamerą u Kardashianów” na E!

Najsłynniejsza rodzina celebrytów powraca w nowym sezonie z jeszcze większą dawką energii K! Ta seria rozpoczyna się bezprecedensowym zbliżeniem na związek Kim i Kanye. Ich napięte grafiki, plany związane z czwartym dzieckiem, które ma urodzić surogatka oraz zainteresowanie Kim reformą więziennictwa to tylko wierzchołek góry lodowej.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału E!

Kourtney w pełni zaakceptowała nową codzienność w trosce o swoje dzieci. Tymczasem Khloe mierzy się po raz pierwszy z macierzyństwem, jednocześnie łamiąc się z myślami nad statusem swojego związku. Kris gości rodzinę na Święto Dziękczynienia w nowym domu w Palm Springs, ale ciężko być wdzięczną, gdy święta nie przebiegają po jej myśli. Kris niespodziewanie bierze też udział w teledysku do piosenki Ariany Grande Thank you, Next.

Kylie ma pełne ręce roboty ze Stormi, ale mimo tego znajduje czas, by urządzić Dream bajkowe przyjęcie urodzinowe. Kendall przyjmuje do siebie rodzinę, gdy niszczycielskie pożary dławią Kalifornię, ale jedna z sióstr odmawia gościny. Rob skupia się na wychowaniu córki i Kim uważa, że nadszedł czas, by wtrącić swoje trzy grosze. Kardashianowie udaje się w podróż na Bali, by zaznać trochę spokoju i podczas urlopu każdy z członków rodziny doświadcza swojego rodzaju objawienia.

Nowi członkowie rodziny, nowe perypetie i przygody – Kardashianowie zawsze przyjmują wyzwania losu z podniesionym czołem. Wiedzą, że nawet w najtrudniejszych chwilach mogą na sobie nawzajem polegać. Rodzina jest dla nich zawsze najważniejsza i to nie zmieni się również w najnowszym sezonie serialu, którego pierwszy odcinek widzowie zobaczą już w niedzielę 7 kwietnia o 21:00 tylko na kanale E!.

Za produkcję Z kamerą u Kardashianów odpowiada Ryan Seacrest Productions i Bunim/Murray Productions. Ryan Seacrest jest producentem wykonawczym w Ryan Seacrest Productions. Innymi producentami wykonawczymi serial są Kris Jenner, Kourtney Kardashian, Kim Kardashian West i Khloé Kardashian. Gil Goldschein, Farnaz Farjam-Chazan i Amanda Weinstein są producentami wykonawczymi z ramienia Bunim/Murray.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *