10. sezon „Ninjago – Mistrzowie Spinjitzu” w Cartoon Network

Nadszedł czas na wielki pojedynek pomiędzy legendarnymi bohaterami z dalekiego wschodu i okrutnymi najeźdźcami – Oni. Premiera dziesiątego sezonu serialu już 6 kwietnia na kanale Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Cartoon Network zaprasza do świata inspirowanego kulturą dalekiego wschodu. Na widzów serialu czeka kontynuacja emocjonującej historii, która rozpoczęła się od pojedynku synów Mistrza. W jej efekcie jeden z nich został zesłany do podziemi z powodu swojej złej natury, a drugi rozpoczął niezwykłą przygodę, w której towarzyszą mu niepokonani wojownicy LEGO – Kai, Jay, Cole i Zane.

W nowym sezonie dojdzie do starcia między siłami dobra i zła. Mieszkańcy tytułowej wyspy zrobią wszystko, co w ich mocy, by obronić rodzinną krainę przed zagładą, stając oko w oko z potężną armią wroga. Nie zostało wiele czasu! Czy to koniec Ninjago, czy może bohaterom uda się pokonać niszczycielskie moce Oni, które niosą zagrożenie dla ich dziedzictwa?

Premiera dziesiątego sezonu „Ninjago – Mistrzowie Spinjitzu” już 6 kwietnia. Emisja w soboty i niedziele o godz. 12:55 w Cartoon Network.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *