Premiera nowej serii „Przyjaźń to coś więcej” na Romance TV

30 lipca obchodzony jest na świecie Międzynarodowy Dzień Przyjaźni. Z tej okazji Romance TV zaprasza widzów na dwie premiery filmowe nowej serii: Przyjaźń to coś więcej – Na chwałę dnia oraz Przyjaźń to coś więcej – Poczwórna dawka emocji, które pokaże właśnie w niedzielę, 30 lipca o godzinach 20:00 i 21:50. Akcja dzieje się w Rugii, gdzie poznamy czwórkę przyjaciół, którzy stawiają czoło przeciwnościom losu.

Sprawdź godziny emisji filmu „Przyjaźń to coś więcej – Na chwałę dnia” w PROGRAMIE TV

Przyjaciele są ludźmi, którzy nie pokazują ci drogi, tylko po prostu nią z tobą idą. Podobnie jak w zupełnie nowej serii filmów „Przyjaźń to coś więcej”, którą Romance TV pokaże z okazji Międzynarodowego Dnia Przyjaźni. Życie bywa często pełne trudnych momentów, ale przyjaciele pomagają je przetrwać.

„Przyjaźń to coś więcej – Na chwałę dnia” premiera, 30 lipca, o godz. 20:00

Minęło sześć miesięcy, odkąd Oliver, mąż Jette, wypłynął w morze w poszukiwaniu bursztynu i zaginął. Jette i jej ośmioletni syn są przekonani, że Oliver żyje i wróci do domu. Starszy syn Jette ma wrażenie, że jego matka nie chce spojrzeć prawdzie w oczy.

„Przyjaźń to coś więcej – Poczwórna dawka emocji”, premiera, 30 lipca, godz. 21:50

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

W domu Malte i jego ojca nie rozmawia się o matce Malte. Malte mówi: „Ona już dla mnie dawno umarła.” Ale jego przyjaciele dobrze wiedzą, że to tylko połowa prawdy. Kiedy w miasteczku Sellin zjawia się młoda Steffi i pozornie owija sobie Malte wokół małego palca, Johanna, Jette i Fabian bardzo się dziwią, że Malte jest dla Steffi aż tak przystępny.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *