Premiera serialu „Grzechy sąsiadów” w Polsat Box Go

W serwisie Polsat Box Go można już oglądać pierwszy odcinek serialu „Grzechy sąsiadów” – thrillera obyczajowo-kryminalnego w reżyserii Borysa Lankosza. W rolach głównych: Marianna Zydek, Michał Żurawski, Marta Żmuda Trzebiatowska, Sebastian Fabijański, Jowita Budnik i Mirosław Baka. „Grzechy sąsiadów” to wielowymiarowa opowieść o relacjach, pożądaniu, seksie, ludzkich słabościach i szukaniu siebie. Serial porusza tematy, które dla wielu nadal są tabu. Zarówno fani akcji, jak i romansu znajdą tu wątki dla siebie.

Gram Piotra Nowodworskiego, który jest krytykiem muzycznym i razem ze swoją kobietą ląduje na zamkniętym osiedlu. Poznają fantastyczną parę, która zmienia ich życie, wywraca je do góry nogami – mówi Michał Żurawski, odtwórca roli Piotra – w tym serialu dzieje się naprawdę dużo, czegoś takiego jeszcze nie było.

–  Głównych bohaterów jest szóstka i można pomyśleć: cóż takiego może przydarzyć się szóstce ludzi? A dużo się przydarza! – mówi Jowita Budnik, odtwórczyni roli Liliany – moja bohaterka jest sąsiadką, która bardzo interesuje się życiem innych sąsiadów – jest „opiekuńcza”, żeby nie powiedzieć wścibska.

O czym są „Grzechy sąsiadów”?

Młode małżeństwo, Ewa i Piotr (Marianna Zydek, Michał Żurawski), próbuje poradzić sobie z tragedią, znajdując wsparcie w nowych sąsiadach – Judycie i Szczepanie (Marta Żmuda Trzebiatowska, Sebastian Fabijański). Choć sąsiedzi pochodzą z zupełnie innych światów, ich więzi zaczynają się niebezpiecznie zacieśniać.

Serial „Grzechy sąsiadów” jest dostępny wyłącznie w pakiecie Polsat Box Go Premium.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *