Premiera serialu „Nowe ciało z Khloé Kardashian” na E!

29 stycznia o godzinie 21:00 Khloé Kardashian zadebiutuje w roli prowadzącej serialu, który zmienia życia jego uczestników. W każdym z ośmiu odcinków razem z trenerami personalnymi i ekspertami z zakresu dietetyki i psychoterapii, będzie wspierała uczestników reality show w osiągnięciu nie tylko wymarzonej sylwetki, ale równowagi psychicznej, która pomoże przezwyciężyć ich problemy.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym E!

Burzliwy koniec związku, uszczypliwe komentarze dotyczące wyglądu czy inne trudności życiowe, to problemy, z którymi borykał się każdy z nas. Przeciwności losu mogą destrukcyjnie wpływać na nasze samopoczucie lub wygląd, ale wystarczy również, że na swojej drodze spotkamy odpowiednią osobę, która wskaże nam właściwą ścieżkę i całkowicie zmieni myślenie.

Khloé Kardashian od początku swojej kariery była porównywana do szczuplejszych sióstr i długo nie mogła w pełni zaakceptować swojego wyglądu. W ostatnich latach przeszła widoczną gołym okiem przemianę i wreszcie pokochała samą siebie. Swoimi doświadczeniami postanowiła podzielić się z uczestnikami nowego serialu, i z pomocą ekspertów z zakresu dietetyki i fitness w 12 tygodni wskazać im drogę do nowego, lepszego „ja”. Po trzech miesiącach ciężkiej pracy nad sobą uczestnicy zmierzą się ze wszystkimi, którzy śmieli w nich wątpić.

Każdy odcinek, to inna historia – poznamy m.in. parę, która chce ratować swój związek, próbując wspólnie zrzucić zbędne kilogramy, i byłego zawodnika futbolu pragnącego wrócić do formy. Khloé i ekipa programu z oddaniem pomagają im odmienić swoje życie.

„Nowe ciało z Khloé Kardashian”

Premiera: niedziela, 29 stycznia, godzina 21:00

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *