Serial „Letni obóz w Beaver Falls” na CBS Action

Flynn, A-Rab i Barry to trzech kumpli, którzy właśnie skończyli studia i zdobyli pracę w Beaver Falls – elitarnym obozie letnim dla dzieci sławnych i bogatych Amerykanów. Chłopcy mają nadzieję spędzić czas na podrywaniu dziewcząt i imprezowaniu, jednak szybko okazuje się, że rzeczywistość jest bardzo daleka od ich marzeń… Na szalone przygody trójki przyjaciół kanał CBS Action zaprasza od 28 stycznia, w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 22:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym CBS Action

Trójka przyjaciół zamierza spędzić lato na beztroskiej zabawie. Flynn (Samuel Robertson) ma przede wszystkim zamiar uwodzić piękne dziewczyny, Barry (John Dagleish) – kręcić kolejne jointy z marihuany, zaś A-Rab (Arsher Ali) chce po prostu zapomnieć o swojej byłej dziewczynie, która całkiem niedawno zostawiła go, łamiąc mu w ten sposób serce. Żaden z nich natomiast nie bierze pod uwagę w swoich planach opieki nad grupą otyłych, zainteresowanych jedynie graniem na komputerze nastolatków – a takie właśnie spada na nich zadanie.

W pierwszym odcinku Flynn, Barry i A-Rab idą na imprezę zapoznawczą, na której mają szansę porozmawiać z innymi opiekunami pracującymi na obozie. Flynn szybko opuszcza resztę imprezowiczów, skuszony jednoznaczną propozycją seksualną złożoną mu przez Pam (Alison Doody), która – jak się później okazuje – jest żoną Bobby’ego (Todd Boyce), cholerycznego kierownika obozu. Barry nawiązuje rozmowę z Kimberly (Natasha Loring), piękną ratowniczką wodną, która szybko gasi jego awanse. A-Rab, podobnie jak Flynn, opuszcza teren imprezy – chce w spokoju powspominać chwile spędzone ze swoją byłą dziewczyną. Jego smętne rozmyślania zostają przerwane, gdy na horyzoncie pojawia się Rachel (Kristen Gutoskie), obozowa psycholog.

W kolejnym odcinku obozowicze i ich opiekunowie przygotowują się do świętowania Dnia Niepodległości. A-Rab chciałby zaprosić Rachel na zorganizowane z tej okazji tańce, jednak wciąż ma wiele wątpliwości. Flynn zostaje obarczony zadaniem przygotowania widowiska, które ma uświetnić obchody święta, jednak jego uwaga rozprasza się wraz z pojawieniem się uwodzicielskiej Lily. Barry z kolei podejmuje desperacką próbę zyskania zainteresowania Kimberly…

Na szalone przygody trójki Brytyjczyków w serialu wypełnionym humorem i wartką akcją CBS Action zaprasza od 28 stycznia, w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 22:00 (kontynuacja w lutym).

Źródło: CBS Action

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *