Premiera serialu „Przeklęty II” w HBO

„Przeklęty II”, oryginalny serial dokumentalny HBO, zadebiutuje 22 kwietnia. Nowe odcinki będą miały swoją premierę co tydzień w HBO i na platformie HBO Max.

„Przeklęty II” to sześcioodcinkowa kontynuacja przełomowego, nagrodzonego statuetką Emmy® serialu dokumentalnego „Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta” Andrew Jareckiego, który zadebiutował na antenie HBO w 2015 roku. W części drugiej twórcy kontynuują swoje śledztwo na przestrzeni kolejnych ośmiu lat. Odkrywają ukryte materiały, rozmowy Dursta z więzienia, a także wywiady ze świadkami, którzy dopiero teraz odważyli się mówić.

Na kilka godzin przed premierą ostatniego odcinka Durst został aresztowany w Los Angeles za morderstwo swojej długoletniej przyjaciółki Susan Berman. „Przeklęty II” skrupulatnie opisuje śledztwo trwające przez następne osiem lat, podczas których Durst oczekiwał i uczestniczył w procesie, odkrywając nowe informacje i śledząc rozwój sprawy przedstawianej przez prokuratora. Serial wyciąga na światło dzienne materiały, w tym wywiady ze współpracownikami Dursta, którzy nigdy wcześniej się nie ujawniali, rozmowy telefoniczne do przyjaciół, rodziny i prawników wykonywane z więzienia oraz nagrania wideo z przesłuchań, które odbyły się po jego aresztowaniu. W serialu znajdują się także szczere wywiady z obrońcami i prokuratorami, a także rozmowy z ławnikami i sędzią procesowym.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

Dzięki dostępowi do kluczowych uczestników procesu, precyzji i przejrzystości „Przeklęty II” odkrywa świat zabójcy, któremu udało się uniknąć sprawiedliwości przez ponad trzydzieści lat.

Źródło: Warner Bros. Discovery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *