Premiera serialu „Rekrut: FBI” w AXN

Spin-off serialu „Rekrut” z czterokrotnie nominowaną do nagrody Emmy, Niecy Nash-Betts, i Nathanem Fillionem, który podbił serca polskich widzów rolą w serialu Castle. Historia nauczycielki w średnim wieku, która postanawia podążyć za marzeniami i zostać najstarszą kobietą przyjętą do Akademii FBI w Quantico. Po ukończeniu szkolenia zostaje przydzielona do specjalnej jednostki w Los Angeles. Telewizja AXN pokaże serial „Rekrut: FBI”, jako pierwsza w Polsce, już we wtorek 19 marca o godz. 22:00.

Sprawdź godziny emisji serialu „Rekrut: FBI” w PROGRAMIE TV

„Rekrut: FBI” to pełna akcji produkcja, w której pojawia się wiele śmiertelnych niebezpieczeństw. W swojej codziennej pracy funkcjonariusze będą rozpracowywać sprawy morderstw, porwań, handlu narkotykami, cyberprzestępczości i brać udział w tajnych operacjach. Agenci użyją swojej intuicji, sprytu, inteligencji, a nawet siły fizycznej, aby pokonać swoich wrogów.

Ten wciągający serial kryminalny został stworzony przez Alexieja Hawley’a („Rekrut”, „Zwerbowany”) i Terence’a Paula Wintera („Castle”, „Godzilla”). W obsadzie znalazła się czterokrotnie nominowana do nagrody Emmy, Niecy Nash-Betts („Dahmer – Potwór: Historia Jeffrey’a Dahmera”, „Posterunek w Reno”), razem z Felix Solis („Ozark”, „NYC 22”), Frankiem Faisonem („Prawo ulicy”, „Śmierć Kennetha Chamberlaina”), Brittą Robertson („Wykapany ojciec”, „Kraina jutra”), Kevinem Zegersem („Plotkara”, „Transamerica”) i Jamesem Lesurem („Rekrut”, “Las Vegas”). Widzowie zobaczą 22 odcinki serialu.

Sprawdź ofertę kanału AXN w PROGRAMIE TV

Premiera serialu „Rekrut: FBI” we wtorek 19 marca o 22:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy wtorek o 22:00.

Źródło: Antenna Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *