Premiera serialu true crime „Śmiertelna pomyłka” na 13 Ulicy

1 sierpnia na antenie 13 Ulicy wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serialu Śmiertelna pomyłka. Z tą serią true crime widzowie spędzą cały nadchodzący tydzień. Premierowe odcinki wyświetlane będą od poniedziałku do piątku na kanale 13 Ulica o 21.00 w ramach cyklu Lato prawdziwych zbrodni. Przekonajcie się, jakie „śmiertelne pomyłki” popełnili nieuchwytni przestępcy z kryminalnej przeszłości Stanów Zjednoczonych.

Sprawdź godziny emisji serialu „Śmiertelna pomyłka” w PROGRAMIE TV

Czy niepozorny szczegół może okazać się kluczem do rozwiązania skomplikowanej i tragicznej zagadki? Każdy, nawet najmniejszy detal ma znaczenie i może odwrócić bieg śledztwa, doprowadzając do aresztowania nieuchwytnych przestępców. W kolejnych odcinkach serialu Śmiertelna pomyłka poznamy odpowiedzi na pytania pozostające długo bez odpowiedzi. Uzyskać je pozwoliły dopiero tytułowe „śmiertelne pomyłki”. W pierwszym odcinku, zatytułowanym „Wzorce przemocy”, zagłębimy się w dochodzenie w sprawie morderstwa studentki, w trakcie którego śledczy trafią na trop seryjnego mordercy z niezwykle brutalny modus operandi. W kolejnych odcinkach czekają nas również śledztwa dotyczące zwłok młodej kobiety porzuconych na wysypisku (Skrywana prawda), mordercy matek córek (Pakt z diabłem) oraz brutalnego zabójstwa kobiety zadźganej we własnej kuchni (Na widoku).

Sprawdź ofertę kanału 13 Ulica w PROGRAMIE TV

Premiera pierwszego odcinka serialu Śmiertelna pomyłka (One Deadly Mistake) odbędzie się jutro (1 sierpnia) o 21.00 na kanale 13 Ulica. Premierowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku.

Źródło: 13 Ulica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *