Premiera serialu „Walker: Strażnik Teksasu” w AXN

Walczył z samym Brucem Lee. Stylizowali się na niego wszyscy stróże prawa w latach 90-tych. Chuck Norris w serialu Strażnik Teksasu, wyznaczył nowy wzór samotnego, nieustraszonego bohatera. Urodzony w San Antonio w Teksasie, Jared Padalecki, w serialu Walker: Strażnik Teksasu prezentuje nowe wcielenie szeryfa XXI wieku.

Sprawdź godziny emisji serialu „Walker: Strażnik Teksasu” w PROGRAMIE TV

Chuck Norris przez dziewięć sezonów walczyły z przestępczością jako nieustraszony Texas Ranger. Jared Padalecki (jego pradziadek, Albert Padalecki urodził się w Dziekanowicach, 15 km od Gniezna) piętnaście lat (15 sezonów) walczył z potworami w Nie z tego świata. Teraz jako Cordell Walker, w serialu Walker: Strażnik Teksasu, prezentuje odmłodzoną o niemal trzy dekady wersję znanego wszystkim rangera. Wydawać by się mogło, że to niełatwe zadanie. Jednak powstały już trzy sezony nowej opowieści o szeryfie z przygranicznego stanu, a nowy bohater podbił serca widzów. Może dlatego, że bliżej mu dziś do zabieganego ojca rodziny niż brutalnego stróża prawa.

Cordell Walker jest wdowcem. Wychowuje dwójkę dzieci. Jednak przez ostatnie dwa lata był agentem działającym pod przykryciem, a dziećmi opiekował się jego brat. Nowy serial zaczyna się, kiedy były już agent wraca do Austin i zostaje szeryfem. Zaczyna pracować z jedną z pierwszych kobiet w szeregach rangersów, Micki Ramirez (grana przez Lindsey Morgan z Huston w Teksasie). Po latach nieobecności, musi na nowo znaleźć sposób, jak dojść do porozumienia z dorastającymi już dziećmi.

Nowy Strażnik Teksasu różni się od tamtego Walkera sprzed prawie trzydziestu lat. Wtedy wystarczyło, że Chuck Norris mocno kopał z półobrotu i celnie strzelał. Do tej roli przygotowało go życie. Po tym jak Carlos Ray (półkrwi rdzenny Amerykanin, Chuck to pseudonim z armii) wyszedł z wojska, uczył sztuk walki. Zdobywając czarny pas w karate i mistrzostwo Ameryki, zwrócił uwagę mistrza kung-fu, Bruce’a Lee. Ich ponad ośmiominutowy pojedynek w Drodze smoka, któremu w rzymskim Koloseum przygląda się tylko kotek, stał się legendą. Potem został nieustraszonym bohaterem serialu Strażnik Teksasu.

Sprawdź ofertę kanału AXN w PROGRAMIE TV

Jared też potrafi przyłożyć, co udowodnił w Nie z tego świata. Padalecki zdobył popularność grając w serialu Kochane kłopoty. Potem prze 15 lat jako Sam Winchester walczył na ekranie z demonami. Teraz wciela się w rolę Cordella Walkera. Czy udało mu się pobić postać Chucka Norrisa? Przekonajcie się sami. Premiera serialu Walker: Strażnik Teksasu we wtorek 5 września o 21:05 w AXN. Kolejne odcinki w każdy wtorek o 21:05.

Źródło: Antenna Entertainment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *