Premiera serii „Colin McLaren przedstawia: mafijni zabójcy” na Polsat Viasat Explore

W świecie telewizji kryminalnej niewiele nazwisk świeci tak jasno jak Colin McLaren. Były detektyw
z pasją do odkrywania tajemnic przestępczego podziemia przeniósł swoją wiedzę na mały ekran w serii true crime „Colin McLaren przedstawia: mafijni zabójcy”. Serial, którego premiera odbędzie się 22 listopada o 21:00 na Polsat Viasat Explore, zagłębia się w psychologię kryminalną, dowody kryminalistyczne i zawiłe funkcjonowanie podziemia. Colin dzieli się osobistymi historiami jako tajny agent w zorganizowanych rodzinach przestępczych, przedstawiając swoje doświadczenia z pierwszej ręki i zapewniając widzom wgląd w mroczny i skomplikowany świat mafii.

Sprawdź godziny emisji serii „Colin McLaren przedstawia: mafijni zabójcy” w PROGRAMIE TV

Każdy odcinek analizuje biografie okrytych złą sławą gangsterów, którzy, by przejąć kontrolę nad nowojorską mafią, posuwali się nawet do morderstw. Tylko po to, by ostatecznie zostać zamordowanym lub trafić do więzienia na długie lata. W serialu przedstawione są sylwetki sześciu mafijnych bossów: „Teflona” Johna Gottiego, Sammy’ego „The Bull” Gravano, „The Snake” Persico, Anthony’ego „Gaspipe” Casso, Henry’ego Hilla i Vinni’ego „The Chin” Gigante. Wszystkie te osoby są związane z pięcioma rodzinami, które od 1931 roku zdominowały nowojorską włosko-amerykańską mafię: rodziną Bonanno, Colombo, Gambino, Genovese i Lucchese.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Viasat Explore w PROGRAMIE TV

„Colin McLaren przedstawia: mafijni zabójcy” to podróż do mrocznego i enigmatycznego świata niektórych z najbardziej znanych postaci w historii przestępczości zorganizowanej. Premiera serii już 22 listopada o 21:00 w Polsat Viasat Explore. Kolejne odcinki w każdy piątek o tej samej porze.

Źródło: Viasat World

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *