Radiowa Trójka na Festiwalu EnergaCAMERIMAGE

Program 3 Polskiego Radia, patron medialny Międzynarodowego Festiwalu Filmowego EnergaCAMERIMAGE, będzie na bieżąco relacjonował wydarzenia z Torunia. W dniach 11-18 listopada Ryszard Jaźwiński i Paweł Turski zaproszą na specjalne wydania audycji, relacje oraz ciekawe rozmowy z wydarzenia poświęconego sztuce autorów zdjęć filmowych.

Radiowa Trójka będzie obecna na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym EnergaCAMERIMAGE. W dniach 11-18 listopada w Toruniu odbędą się spotkania z operatorami filmowymi, projekcje filmowe, pokazy, premiery, warsztaty i seminaria, które poprowadzą uznani operatorzy i reżyserzy z całego świata. Do Torunia przyjadą światowej sławy twórcy filmowi, gdzie wielu z nich znajdzie się w składach jurorskich sekcji konkursowych i nagrodzi najlepsze zdjęcia filmowe. Swoje produkcje twórcy mogli zgłaszać do 8 konkursów: Konkursu Głównego, Konkursu Filmów Polskich, Konkursu Etiud Studenckich Szkół Filmowych i Artystycznych, Konkursu Filmów Dokumentalnych, Konkursu Debiutów, Konkursu Seriali Telewizyjnych, Konkursu Wideoklipów oraz Konkursu Spotów Reklamowych „Fundusze Europejskie w kadrze”.

Dziennikarze radiowej Trójki – Ryszard Jaźwiński i Paweł Turski będą na bieżąco informować słuchaczy o przebiegu wydarzeń prosto z Torunia. Relacje z festiwalu pojawią się 11 listopada i 18 listopada w audycji „Trzymaj z Trójką” (godz. 16.00) oraz od poniedziałku do czwartku o godz. 13.45 i w sobotę o godz. 7.50 w cyklu „Fajny Film”.

W piątek, 17 listopada o godz.13.00, Ryszard Jaźwiński poprowadzi „Trójkowo Filmowo” ze studia plenerowego w Toruniu. Dziennikarz radiowej Trójki zaznacza, że 31. Międzynarodowy Festiwal Filmowy EnergaCAMERIMAGE stwarza uczestnikom możliwość zobaczenia po raz pierwszy w Polsce głośnych już w świecie i nagradzanych tytułów jeszcze przed ich oficjalną premierą kinową.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *