Premiera spektaklu TVP ABC „Misja Lolka Skarpetczaka”

W Dzień Dziecka 1 czerwca o godz. 20.00 TVP ABC zaprasza na spektakl „Misja Lolka Skarpetczaka”. Jest to telewizyjna adaptacja książki Tomasza Trojanowskiego pod tym samym tytułem w reżyserii Anny Wieczur.

Sprawdź godziny emisji spektaklu „Misja Lolka Skarpetczaka” w PROGRAMIE TV

„Misja Lolka Skarpetczaka” opowiada o poszukiwaniu zagubionej wyobraźni. Lolek Skarpetczak to włochaty stworek z Krainy Wyobraźni mieszkający na co dzień w starym domu z ogrodem, do którego właśnie przeprowadza się Michał z rodzicami. Michał to typowy nastolatek przyklejony do swojego smartfona. Jedna z milionów ofiar bezdusznej technologii, która zabija w ludziach wrażliwość i wyobraźnię.

Lolek Skarpetczak ma do wypełnienia bardzo ważną misję – ocalić Jezioro Wyobraźni, które w zatrważającym tempie wysycha odsłaniając bramę do Nikąd, miejsce gdzie ludzie już nie patrzą sobie w oczy, tylko w ekrany swoich komputerów. Potrzebuje do tego pomocy Michała. Razem z nim Lolek wyruszy w niezwykłą, pełną przygód  wyprawę, której celem będzie odzyskanie tego, co unikalne i delikatne – świata uczuć, emocji i wrażliwości. Czy uda im się ominąć czyhające na nich pułapki i pokonają  zagrożenia jakie  niesie ze sobą współczesny świat, a wyprawa zakończy się sukcesem?

Sprawdź ofertę kanału TVP ABC w PROGRAMIE TV

TVP ABC, „Misja Lolka Skarpetczaka”, środa 1 czerwca o godz. 20.00.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *