Premiera telewizyjna „Viki Gabor: Mój świat” w TVP HD

W czwartek, 31 sierpnia o godz. 21:25 na antenie TVP HD odbędzie się premiera telewizyjna serialu dokumentalnego „Viki Gabor: Mój świat”.

Sprawdź godziny emisji audycji „Viki Gabir: Mój świat” w PROGRAMIE TV

„Viki Gabor: Mój świat” to ośmioodcinkowy dokument o młodej, charyzmatycznej piosenkarce. W filmie Viki Gabor opowiada o swojej metamorfozie z nieśmiałej dziewczynki do idolki pokolenia Z. Piosenkarka opowiada, jak to jest w wieku 15 lat słyszeć siebie w radiu czy też zobaczyć na Time Square. O czym wtedy marzy? Kiedy płacze, a co ją bawi? Skąd czerpie siłę, by głośno mówić o swoim romskim pochodzeniu? W serialu widzowie zobaczą świat oczami Viki. Poznają młodą gwiazdę taką, jaka jest na co dzień, wśród swoich najbliższych: rodziny, przyjaciół i znajomych.

Kamery towarzyszą piosenkarce podczas koncertów, podroży, ale także w bardziej przyziemnych sytuacjach jak… nauka do sprawdzianu z matematyki. To okazja, aby poznać nie tylko Viki Gabor, ale też, a może przede wszystkim – Wiktorię! Nastolatkę, która dzięki swojemu talentowi i ciężkiej pracy osiągnęła już tak wiele.

Sprawdź ofertę kanału TVP HD w PROGRAMIE TV

„Viki Gabor: Mój świat”, premiera telewizyjna serialu w czwartek, 31 sierpnia o godz. 21:25, tylko w TVP HD.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *