Premiera trzeciego sezonu „Craig znad Potoku” w Cartoon Network

Cartoon Network zaprasza na premierę 3. sezonu serialu „Craig znad Potoku”. Na najmłodszych widzów czeka podwójna dawka animowanych przygód chłopca z rodziny Williamsów i jego przyjaciół: stacja wyemituje odcinki specjalne i premierowe w ramach maratonu „Czas po szkole”. Emisja animacji od poniedziałku 11 października o 15:45.

Sprawdź godziny emisji serialu „Craig znad potoku” w PROGRAMIE TV

Jesienne perypetie Craiga Williamsa rozpoczną się od halloweenowych wydarzeń. Duchy? Czarownice? Zombie? Nic z tych rzeczy nie wystraszy chłopca! Ponieważ w odcinku specjalnym Craig wraz z Kelsey i J.P. będą mieli większe zmartwienia – muszą spłacić swój słodyczowy dług u Kit, która rządzi Drzewem Handlowym. Teraz przed bohaterami najtrudniejsza wyprawa po „Cukierek albo psikus”! Spróbują zebrać tyle słodyczy, aby w zamian Kit wpuściła ich do słynnego centrum przekąsek.

Cartoon Network zaprasza także na drugi odcinek specjalny kreskówki. Tym razem widzowie przeniosą się w zimową atmosferę. Craig wróci z ferii i ze zdziwieniem odkryje, że jego przyjaciele zniknęli z Potoku! Bez wahania wyruszy na misję ratunkową. W nowym sezonie bohaterowie zwrócą się do Wiedźm znad Potoku i wezmą udział w zimowych igrzyskach. Chłopiec postanowi też wybrać się w nieznaną wcześniej część lasu, gdzie spotka swoją dawną znajomą i rywalkę – Dzikonessę.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Premiera 3. sezonu „Craig znad Potoku” wraz z odcinkami specjalnymi już w poniedziałek 11 października o 15:45 w Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o 15:45 w Cartoon Network.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *