Premierowa wiosna 2018 w Romance TV

Romance TV na wiosnę przygotował dla swoich widzów aż kilkanaście premier. Zaczniemy od Wielkanocy i serii filmów „Miodowe Panny”. W drugi dzień świąt stacja rozpocznie emisję absolutnie nowego formatu „Grzechy i grzeszki”. Czy spowiedź da się pokazać w zabawny sposób? Widzowie będą mogli przekonać się w każdy poniedziałek o godz. 23:00. Natomiast w świąteczny poniedziałek przeżyjemy wiele „Rodzinnych przygód” z premierowym „Odpoczynek? Nie ma mowy!” o godz. 15:25. Z kolei w kwietniowe czwartki o godz. 21:00 Romance TV zaprasza na premierowe filmy z serii „Pozdrowienia ze Szwecji”, czyli cztery zupełnie nowe ekranizacje powieści Ingi Lindström . W ostatni weekend miesiąca stacja zabierze widzów w podróż „Statkiem marzeń”, a gdzie popłyniemy między innymi do Tanzanii.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

Nowość w Romance TV – „Grzechy i grzeszki” w każdy poniedziałek o godz. 23:00

Od poniedziałku 2 kwietnia Romance TV rozpocznie emisję mini serii „Grzechy i grzeszki”. Serial jest swego rodzaju następcą „Par”, jednak akcja rozgrywać się będzie w… konfesjonale! W każdym odcinku widzowie będą świadkami przezabawnych spowiedzi. Kto przyjdzie do konfesjonału, co powie i jak poradzą sobie z tym księża? Tego formatu absolutnie nie wolno przegapić! Na emisję zapraszamy w każdy poniedziałek o godz. 23:00.

Wielkanoc z Romance TV

W niedzielę 1 kwietnia, stacja zaprezentuje premierowo trzyczęściowy film „Miodowe panny”. Widzowie wraz z bohaterkami wyruszą w podróż, latem 1986 roku. Nad węgierskim jeziorem Balaton dwie siostry z Erfurtu, mają nadzieję na spędzenie spokojnego urlopu. Nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z planem. Zostaną poddane inwigilacji służb bezpieczeństwa NRD, a na Węgrzech będą zawiera znajomości, które zmienią ich życie na zawsze. Zapraszamy na trzyczęściową, trzymającą w napięciu serię filmów „Miodowe panny”, w Niedzielę Wielkanocną, od godz. 20:00.

Wielkanocny Poniedziałek upłynie widzom w towarzystwie aż sześciu komedii o tematyce rodzinnych przygód. Zaczynamy od 7:45, a głównym punktem dnia będzie premiera „Odpoczynek? Nie ma mowy!” o godz. 15:25, gdzie poznamy historię Gunduli Bundschuh, która podczas wyjazdu planuje naprawić relację z mężem. Niestety jej teściowa zabiera na urlop dziwnych krewnych. Czy uda się to jeszcze uratować?

Pozdrowienia ze Szwecji – czyli premierowe czwartki z ekranizacjami powieści Ingi Lindström

Romance TV w każdy czwartek kwietnia o godz. 21:00 wysyłać będzie pozdrowienia ze Szwecji i zabierze widzów w świat Ingi Lindström. 5 kwietnia zapraszamy na premierę „Witaj na świecie”. Tydzień później pokażemy „Zatańcz ze mną”. 19 kwietnia zobaczyć będzie można „Korowód miłości w Samlund”, serię zakończy zaś „Powrót”, który widzowie obejrzą 26 kwietnia.

Afryka cię wzywa, czyli podróże „Statkiem marzeń”

W ostatni weekend kwietnia, Romance TV pragnie rozbudzić chęć do dalekich podróży i zabierze widzów aż do Afryki. Od piątku do niedzieli stacja pokaże codziennie po dwa filmy z tej kultowej serii. Rozpoczynamy premierą „Statek marzeń: Tanzania” w piątek, 27 kwietnia o godz. 21:00, gdzie poznamy Robin Schmelting, która płynie do Tanzanii, by poznać testament zmarłego ojca, a przy okazji uzdrowić i uratować swój związek z niewiernym mężem. Nie ułatwia jej tego dawno niewidziany brat, który niespodziewanie pojawia się na statku.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *