Premierowe filmy z serii „Statek marzeń” na antenie Romance TV

Najpopularniejsza i zarazem kultowa seria filmowa w Romance TV, czyli Statek marzeń, powraca w grudniu na antenę. Tym razem załoga zabierze widzów w podróż do Laponii, Voncouver, na Bahamy i Coco Island w każdą grudniową niedzielę o godz. 20:00 (Wigilia, godz. 21:00). Przepiękne krajobrazy i wielkie emocje gwarantowane.

Sprawdź godziny emisji filmu „Statek marzeń – Laponia” w PROGRAMIE TV

Czy w mroźne, zimowe dni może być coś piękniejszego od podróży do najciekawszych zakątków świata? Dlatego niedzielne grudniowe wieczory widzowie spędzą na pokładzie luksusowego „Statku marzeń”, który zabierze ich w rejsy do Laponii, Vancouver, na Bahamy i Coco Island. Romantyczny nastrój zapewnią ekscytujące przygody miłosne, które towarzyszą załodze i pasażerom każdego dnia.

„Statek marzeń – Laponia”, premiera, niedziela, 3 grudnia, godz. 20:00

Kapitan Max Parger i jego załoga kierują „Statek marzeń” do Laponii. Tym razem kapitan nie może się całkowicie poświęcić swojej pracy, ponieważ trener motywacyjny Patrick i duchowny Maik wywołują wzburzenie na całym statku.

„Statek marzeń – Vancouver”, premiera, niedziela, 10 grudnia, godz. 20:00

Dowodzony przez kapitana Pargera „Statek marzeń” i jego załoga wypływają w rejs do Vancouver. To będzie dla wszystkich podróż pełna niezwykłych wydarzeń. Jedną z pasażerek jest Maike Kappes, przyjaciółka doktor Jessiki Delgado. Życie Maike wyznaczają matematyczne wyliczenia, za pomocą których dziewczyna chce znaleźć drogę do wielkiej miłości. Czy jednak uczucia da się określić liczbami?

„Statek marzeń – Bahamy”, premiera, niedziela, 17 grudnia, godz. 20:00

Kapitan Max Parger i jego załoga płyną „Statkiem marzeń” na Bahamy. Podczas tego rejsu niektórych pasażerów spotkają duże niespodzianki. 20 lat wcześniej na Bahamach spotkali się i zakochali w sobie Melanie i jej mąż Philip Singer.

„Statek marzeń – Coco Island”, premiera, niedziela, 24 grudnia, godz. 21:00

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Zgodnie z hasłem „Boże Narodzenie na morzu i na Malediwach” kapitan Parger obiera kurs na Coco Island. Pasażerowie i załoga „Statku marzeń” mają tam spędzić święta. Daniel Himmelberg chce być w te dni miłości ze swoimi najbliższymi. Zaprasza więc na rejs „Statkiem marzeń” swoją patchworkową rodzinę. Szybko się okazuje, że wszyscy jej członkowie mają problemy w swoich związkach, a miłość nie jest tak oczywista…

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *