Premierowe odcinki dziewiątego sezonu „Chicago P.D.” na kanale 13 Ulica

Kanał 13 Ulica zaprasza widzów na wspólne, wtorkowe wieczory, spędzone w wietrznym mieście. Serial w reżyserii Bethany Rooney, Chada Saxton, Guya Ferland i Brenny Malloy przedstawia historie policji z Chicago, która zmuszona jest do odkrywania kolejnych motywów zbrodni i stania na straży bezpieczeństwa mieszkańców.

Sprawdź godziny emisji serialu „Chicago P.D.” w PROGRAMIE TV

We wtorki o 22:00 na kanale 13 Ulica, widzowie będą mogli śledzić poczynania dzielnych mundurowych, którzy wykażą się niesamowitymi umiejętnościami analitycznymi a także niezwykłą odwagą. Serial Chicago P.D. z Jasonem Beghe, Jesse Lee Soffer, Patrickiem John Flueger, Mariną Squerciati, Laroyce Hawkins i Amy Morton w rolach głównych, przedstawia codzienne życie oficerów policji w Chicago, którzy każdego dnia odkrywają nowe tajemnice tego miasta. To, co ich spotka, zmrozi krew w żyłach niejednego widza, gdy zespół rozpocznie polowanie na okrutnego zabójcę. W kolejnych odcinkach, załoga z Chicago rozpocznie desperackie poszukiwania jednego ze swoich członków, aby zapobiec tragedii. Wybuchy i widok zmasakrowanych ciał, nie zrobią już na nich wrażenia, a zaginięcie córki przyjaciela sprawi, że oficer Adam Ruzek kolejny raz stawi czoła niebezpieczeństwu.

Sprawdź ofertę kanału 13 Ulica w PROGRAMIE TV

Premierowe odcinki dziewiątego sezonu Chicago P.D. w każdy wtorek o 22:00 na kanale 13 Ulica. Ostatni odcinek przed przerwą świąteczną – 20 grudnia o godzinie 22:00. W Nowym Roku powrócimy do Chicago po więcej premierowych odcinków – 3 stycznia o godzinie 22:00.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *